Araç kiralamak için 3 yıllık ehliyet ve 25 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ayrıca provizyon işlemlerimiz kredi kartı ile gerçekleşmektedir.

Hızlı ve kolay bir şekilde 7/24 online araç kiralama rezervasyonunuzu web sitemizden gerçekleştirebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulunduğunuz lokasyona göre şehir merkezine ücretsiz, bunun dışındaki lokasyonlara araç teslimatlarımızı makul ücretlerle teslim ediyoruz. (Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz)

Kiralama süresinin bitiminde teslim aldığınız aracı belirttiğiniz lokasyondan iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş araç filomuzda bulunan Dizel, Benzinli, Sedan, Hatchback , 4x4, minibüs gibi araç seçeneklerimizle araç ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermekteyiz.

Filomuzdaki araçlarımız en fazla 2 yaşındadır.

Aracı 3 yıllık ehliyete sahip , 25 yaşını doldurmuş ve en fazla bir kişi daha kullanabilmektedir. Bunu Uğrakfilo sözleşme tutanağına yazdırmak mecburidir.

Araçlarımız mevsimine göre yazlık ve kışlık lastiğe sahiptir.

Araçlarımız Rent a Car kaskoludur. Tüm araçlarımızda %3 kasko muafiyeti vardır. Sürücü hatalı olduğu takdirde bu muafiyetten sorumludur.

Kiraladığınız aracın yakıt durumu değişiklik gösterebilir. Teslim aldığınız aracın yakıt durumuna göre kiralama süresinin sonunda ne kadar yakıt ile teslim aldıysanız yine o kadar yakıt ile iade etmeniz gerekmektedir.

Teslim aldığınız aracı yalnızca T.C. sınırları içinde kullanabilirsiniz.

Elbette. Aracı teslim aldığınız süreçte ofisimize bilgi vermeniz ve Drop bedellerini ödemeniz durumunda iade alabiliriz.

Aracı size teslim etmeden önce bakımları eksiksiz kontrol edilir. Olası durumda fazla km’den bakımı gelir ise size en yakın yetkili serviste hızlı bir şekilde işleminiz yapılır.