Uğrak Filo Ankara Kiralık Araba Fiyatları

Bir hafta sonu yola çıkacaksınız, kalacak yer ayırtıldı, güzergah planlandı ve hatta ziyaret edebileceğiniz birkaç restoran bile seçtiniz. Peki ya ulaşım? Normal Ankara araç kiralama ofislerinden rezervasyon mu yapmak istiyorsunuz?

 

Adrese teslim Ankara araç kiralama sağlayan Uğrak Filo, araç kiralamada en ucuz ve geniş araç filosundan istediğiniz aracı seçmenize imkan veriyor.

 

Peki, Uğrak Filo Ankara kiralık araba fırsatları nedir?

Uğrakfilo, kısa sürede araba kiralamanıza olanak veren bir araç kiralama ofisidir. (hatta sadece birkaç saat içinde adresinizde).

 

Aylık Araç Kiralama

 

Daha uzun süre araç kiralamak ister misiniz? Belki de iş için Ankara'da kalıyorsunuz? Daha sonra Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama ’da uzun süreli araç kiralama sizin için ideal çözüm! Uzun süreli kiralamalar, 60 günden uzun bir kiralama dönemi demektir. Kesin ve şeffaf fiyatlar için 60 günden uzun süre bizimden bir araba kiralayabilirsiniz. Daha kısa bir süre için bir araba kiralamak istiyorsanız, elbette bu da mümkündür.

Aylık kiralık araba mı düşünüyor musunuz? Filomuzdaki geniş araç yelpazesine bir göz atın ve araçlarımız sayfasından rezervasyonunuzu yapın. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz. Uğrak Filo, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli manuel ve otomatik şanzıman araçları sunar!

 

Oranlar ve koşullar

7 günden uzun bir süre için bir araba kiraladığınızda, indirimli ve şeffaf oranlarımızdan otomatik olarak yararlanacaksınız. Daha uzun süreli kiralama, günlük 89 TL"den başlayan fiyatlarla mümkündür.

 

Eğer mevcut olanla ilgileniyorsanız ve en sevdiğiniz kiralık araba kiralama koşullarının ne olduğunu tam olarak bilmek istiyorsanız, lütfen rezervasyonunuzu yapın ve size en kısa sürede ulaşalım.