HİZMETLERİMİZ

ANKARA OTO KİRALAMA

Türkiye’de de araç kiralama, tüm dünyada olduğu gibi hızla gelişen bir sektördür. Uğrakfilo araç kiralama ise bu hızlı değişmekte, gelişmekte ve kurumsallaşmaktadır. Bunların yanı sıra adrese araç teslimi ile fark yaratmaktadır. İstediğiniz aracı istediğiniz adresten temiz, bakımları yapılmış bir şekilde teslim alıp teslim edebilirsiniz. Her aracımızda HGS (hızlı geçiş sistemi)  uygun araç kiralamak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

UZUN DÖNEM ANKARA ARAÇ KİRALAMA

Uğrakfilo günlük araç kiralamanın yanısıra uzun dönem 1 yıllık, 2 yıllık ve 3 yıllık uzun dönem kiralamalarda yapmaktadır. Firmalarınız uzun dönem kiralama yaparken Uğrakfilo’nun garajındaki araçlarından  seçebilir, bünyesinde araç tutmayarak araç bütçesi ayırmamış  ve her ay kesilen faturasını kullanıp bakım, lastik, sigorta, kasko gibi maliyetlerden de kaçınmış olur. Yıllık araç kiralamak için mutlaka Uğrakfilo’dan teklif alınız.

ŞOFÖRLÜ ANKARA ARAÇ KİRALAMA

Farklı bir şehirden geliyorsunuz ve yoğun tempolu bir programınız var ya da şehir dışına çıkarken yanınızda prestijli bir araç tecrübeli bir şöföre ihtiyacınız var Ankara şoförlü araç kiralama için adresiniz Uğrakfilo. Bizi arayın işlerinizi kolaylaştıralım.

HAVALİMANI TRANSFERİ

Taşımacılık sektörünün her biriminde sizlere hizmet veren Uğrakfilo, havalimanı transferlerinde de yanınızda… Kendi aracınızla havalimanı otopark ücreti vermeden  taksi ve otobüs kullanmadan tam zamanında aracınız adresinizde ya da havalimanında güler yüzlü ekibimiz ile sizleri karşılayıp gideceğiniz yere güvenle ulaştırmakta. Gerek firma çalışanlarınız için gerekse bireysel transferleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla rezervasyon yapabilirsiniz.

ARAÇ SATIŞI

Uğrakfilo garajındaki araçları düşük km’lerde kullanmakta ve hızlı bir sirkülasyonla araçlarını degiştirmektedir. Tüm bakımlarını yetkili servislerde yaptırıp km ve kaporta garantisi ile kullandığınız aracı satın alabilir ya da farklı bir araç için bizlere danışabilirsiniz.

Keyifli sürüşler dileriz.