Uğrak Filo bünyesinde bulunan tüm araçlar Türkiye Cumhuriyeti kanunları, yasaları ve zorunlu trafik sigortası ile teminat altına alınmıştır. Olası bir yaralamalı, ölümlü, maddi hasarlı ve tedavi gerektiren kazalar sigorta limitleri dahilinde karşılanır. Uğrakfilo mümkün olduğunca bu sigorta limitlerini en üst düzeyde tutmaya özen gösterir. Kiracı kiraladığı aracın olası kaza durumunda ve 3. Şahıslara zarar vermesi durumunda limitleri aşan tutarları ve 3. Kişilerin ailesi tarafından açılan tüm manevi davaları kiracı sonradan rücu edilse dahi ödemekle yükümlüdür.

 

Uğrak Filo kasko ve sigorta bilgileri ile müşterilerine şeffaf bilgi vermekte ve siz müşterilerimizin tedirgin olmamanız için elimizden geleni yapmaktayız.

Firmamızda bulunan tüm kiralık araçlar zorunlu trafik sigortası ve rent a car kaskosu ile muayene , bakım ve temizliği yapılmış olarak teslim edilir. Kiralamış olduğunuz araçlarda rent a car kaskoları aracın marka, modeline bağlı olarak %3 muafiyetlidir. 

Ekstra olarak ek ücret ile lastik, cam, far sigortası yaptırmanız mümkündür.

Kaza halinde en kısa sürede Uğrak Filo araç kiralama acil durum numaralarını aramak hem firma bilgilenmesi hem de sizleri doğru yönlendirebilmek için mecburidir.

Uğrak Filo acil telefon hattı :  0530 925 05 01-0544 925 05 01-0312 482 75 75