clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara Öveçler Araç Kiralama

Ankara Öveçler Araç Kiralama

Ankara Öveçler Araç Kiralama

Rezervasyon ipuçlarımızı takip ederek, Öveçler araç kiralamada tasarruf edin!

 

Unutmayın ki, bazı araç kiralama şirketleri en uygun fiyatlara sahip olsalar da, ödenecek ekstralar bütçenizi zorlayabilir. En iyi araç kiralama fiyatlarının değerlendirilmesinde gizli maliyetleri de hesaba katmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Öveçler Araç Kiralama rezervasyonu

Uğrak Filo Ankara Araç Kiralamayı Deneyin!

 

Bir araba kiralarken internetten araştırma yaparken firmalara bakabildiğiniz için fiyat karşılaştırmasını kolayca yapabilirsiniz. Ancak, her fiyat mutlaka aynı şeyleri içermez, bu yüzden rezervasyondan önce kontrol edin.

 

Uğrak Filo Ankara araç kiralama firmasında piyasanın en uygun fiyatı ile aracınızı kiralayabilirsiniz. Size asla gizli maliyetler yüklemez. Ugrakfilo.com ’da incelediğiniz tüm fiyatlarla aracınızı kiralayabilirsiniz.

Ankara oto kiralama fiyat listesi , buradan göz atabilirsiniz.

 

Sigorta seçenekleri hakkında bilgi sahibi olun

Araç kiralama şirketinin size sunduğu sigortaya neyin dahil olduğunu anladığınızdan emin olun. Masrafları yüksekse ve ağır hasarlı kazalar için olan seçeneği istemeyebilirsiniz, farklı bir ekstra teminat için ayrı bir sigorta seçeneği daha iyi olabilir.

 

Kiralık aracı yalnızca kısa bir süre için kullanıyorsanız, günlük sigorta poliçesi en ucuzu olacaktır, ancak yılda bir veya daha fazla bir araba kiralarsanız, yıllık bir poliçe en iyisi olabilir.

 

Politikanın lastikler ve ön cam da dahil olmak üzere otomobilin tüm alanlarını kapsadığını kontrol edin.

 

Uğrak Filo Ankara kiralık araç sigortamızın içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yakıt politikasını kontrol edin

Otomobilin dolu veya yarı dolu depo ile alınması genellikle ekonomik seçenektir, ancak bazı şirketler size boş depo ile aracınızı teslim eder ve boş depo ile teslim etmenizi ister. Aracınızı teslim alırken muhakkak aracın deposunu kontrol etmenizi öneriyoruz.

 

Kiralık arabanızı erken kiralayın

Online ve erken rezervasyon indirimleri için mümkünse üç ay kadar önceden rezervasyon yapın. Uğrak Filo’nun uzun süreli araç kiralama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Kiralık aracı iade etmek

Hasar

Bir çalışanın arabayı sizinle yeni bir hasar alıp almadığınızı kontrol etmesini sağlayın ve ödenecek ekstra bir şey olmadığını belirten bir makbuz alın.

 

Yakıt

Aracı, aldığınız zamanki kadar yakıtla geri göndermeniz gerekiyorsa, kontrol ettiğinizden emin olun. Eğer doldurmazsanız, araç kiralama şirketi benzin istasyonlarından daha pahalı olarak size yakıt ücreti yansıtacaktır.

 

Beklenmeyen masraflar

Beklenmeyen herhangi bir masrafın kartınızdan alındığını tespit ederseniz, şirketten bir açıklama ve destekleyici belgeler isteyin. Açıklamadan memnun kalmazsanız, şirkete paranın haksız yere alındığını söyleyin ve kart şirketinize anlaşmazlık hakkında bilgi verin.