clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara Araç Kiralama Fiyatları

Ankara Araç Kiralama Fiyatları

Ankara Araç Kiralama Fiyatları

Ankara Araç Kiralama Fiyatları


Detaylı bilgi için tıklayınız www.ugrakfilo.com/araclarAy"a göre Ankara"da araç kiralama için ortalama fiyatlarAraç Kiralama Ankara - Ucuz Araç Kiralama Ankara, Türkiye _ ugrakfilo_com
*kaynak:rhinocarhire


Ankara Araç Kiralama - Bunları Biliyor muydunuz?

Ankara, Küçük Asya"daki karayolu, demiryolu ve hava yolları için önemli bir kavşaktır.

Türkiye"nin başkentidir ve İstanbul"dan sonra ikinci büyük şehridir .

Angora keçisi Ankara için meşhurdur ve yünü için yetiştirilmiştir.

Türkiye"nin en kurak bölgelerinden biri olmasına rağmen, şehrin birçok yeşil alanı vardır.

 

Ankara"da En Yakın Benzin İstasyonları

ankara benzin istasyonları

 

Ankara"ya en yakın benzin istasyonlarına bakın, herhangi bir yakıt ikmali ücretinden kaçınmak için aracı Ankara"ya dönmeden önce kafanızda planlamanızı öneririz.

 

Ankara Araç Kiralama

anıtkabir


Türkiye"nin başkenti Ankara, ülkenin merkezinde yer alır ve korunmuş eski kalıntıları ile modern bir şehirdir.

 

Bir tiyatro ve hamam, Ankara"nın erken dönemlerinde Roma etkisinin hatırlatıcısıdır. Bizanslılar ve Osmanlılar da şehirdeki izlerini bıraktılar. Ankara nüfusu İstanbul"dan önemli ölçüde daha küçük olmasına rağmen, doğu ve batı medeniyetinin buluşma noktası olarak kabul edilmektedir.

 

Ankara"ya uçmak için Ankara Esenboğa Uluslararası Havalimanı"na iniyorsunuz. Bu, şehrin oldukça uzağında yer almasına rağmen, Uğrakfilo kiralık aracınızı almanız ve yarım saatlik bir yolculuk yaparak yolculuğunuzu tamamlamanız gerekecektir. Bir araca sahip olmak, Karadeniz kıyısı gibi Türkiye"nin diğer bölgelerini keşfetme özgürlüğüne de sahip olmak anlamına gelir.

 

 

2007"de önemli yenileme çalışmaları yapan havalimanının yanı sıra, etrafındaki yolların da yenilendiğini bilmekten mutluluk duyacaksınız. Ankara Esenboğa Uluslararası Havalimanı"nı kullanan ana uçak şirketleri easyJet, Türk Hava Yolları, İran Havayolları, British Airways, Lufthansa ve Avusturya Havayolları"dır. Bu arada THY Türk Hava Yolları, Türkiye içinde Ankara"ya iç hat seferleri de var.

 

Mutfak lezzetleri açısından ise başka bir yerde daha iyi bir döner kebap bulamazsınız. Ankara"da ayrıca taze balıklar ve bol miktarda çeşit yemek var.

 

Araç kiralama Ankara Havalimanı, tatilde bol miktarda araç ihtiyacınız olacağı için tüm ulaşım ihtiyaçlarınızı halletmenin en iyi yoludur.

 etnografya müzesi

Büyük öğrenci nüfusu nedeniyle Ankara, dışarı çıkmak ve bir çayın tadını çıkarmak için birkaç yere sahip. Çankaya bölgesi bol miktarda mekana sahiptir ve başlangıç ​​noktasıdır.

 

Bu gezi kesinlikle bir gün sürecek olsa da, şehrin dışına çıkıp, şehrin yukarısındaki tepelere oyulmuş inanılmaz mezarlara sahip Amasya gibi küçük kasabalardan bazılarını ziyaret etmeye değer.

 

Kuzey yönüne giderseniz, Osmanlı İmparatorluğu"ndan mimarinin bir kısmını muhafaza eden büyüleyici bir eski şehir olan Safranbolu"ya gidebilirsiniz. Ve biraz lüks ve kendiniz şımartmak istiyorsanız, kaplıcaları olan Kızılcahamam kasabasına gidin. Kayakçılar da Kartalkaya"ya gidebilirler ancak bu ucuz olsa da en yüksek standartlarda değildir.

Ankara önemli bir sanayi ve ticaret şehridir aynı zamanda geçmişte Anadolu"da yaşayan modern Türkiye ve medeniyetler için de tarihsel olarak önemlidir. Başlamak için en iyi yer, kiralık aracınızı Anadolu Medeniyetleri Müzesi"ne götürmektir. Burada, farklı çağlardan kalma eserler koleksiyonları ile bulacaksınız.

 

Modern şehir, etrafı Roma kalıntıları ile çevrilidir ve hala eski uygarlıkların bazı görünür kanıtları vardır. Son olarak, bir alışveriş için Atakule Kulesi"ni ziyaret edip, Türkiye"nin en yüksek binalarından birinin zirvesine çıkın.