clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara Araç Kiralama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Ana Sayfa
  • Ankara Araç Kiralama Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Ankara Araç Kiralama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ankara Araç Kiralama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ankara Araç Kiralama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

Ankara’da araç kiralamak, düşündüğünüzden daha kolaydır. Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama adrese teslim araç kiralama ile işinizi sandığınızdan çok daha kolaylaştırır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama yol gezinizin mümkün olduğunca sorunsuz, güvenli ve stressiz olmasını sağlamaktadır.

Araba kiralama sözleşmelerinde bilmeniz gereken birden çok konu vardır. Gerçekten bir sigortaya ihtiyacınız var mı? Ek sürücüyü sözleşmenize eklediniz mi? İşte Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama ile ilgili bilmeniz gerekenler…

 

En iyi fiyat için önceden rezervasyon yapın

Ankara’da bir araç kiralamak için asgari kiralama yaşında olduğunuzdan emin olun. Çoğu Ankara Araç Kiralama şirketi sürücünün 25 yaşından büyük olması gerekmektedir.

Mümkün olduğu kadar erken bir zamanda rezervasyon yapın, böylece istediğiniz aracın garajda olması ihtimali yüksektir ve daha uygun fiyatlarla araç kiralama hizmetini alabilirsiniz.

Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama online rezervasyon sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Uzun süreli bir seyahat için mi yoksa günlük ihtiyaçlarınız için mi araç kiralıyorsunuz?

Hizmet aldığınız hangi araç kiralama şirketi olursa olsun bir dizi faktöre bağlı olacaktır ancak iyi oranlar ve güvenilirlik sizin ana endişeniz olmalıdır. Uzun bir seyahat planlıyorsanız, Türkiye sınırlarında aracınızı farklı bir yerde bırakmak istiyorsanız, geniş araç filosuna sahip Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama’yı seçmek en iyisidir ve en iyi anlaşma için önceden oline rezervasyon yaptırın.

 

Alternatif olarak, yalnızca birkaç günlük bir gezi için bir araba kiralıyorsanız, özellikle seyahat planlarınız esnek ve alışveriş yapmaya istekliyseniz, yine ihtiyacınıza uygun filomuzdaki araçlarımızdan uygun fiyatlarla aracınızı bulabilirsiniz.

 

Manuel şanzıman ve benzinli araçlar en ucuz seçenektir.

Gösterişli bir spor araba ya da eski bir VW kamp aracını kiralamayı hayal ederseniz, kiralık aracınızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Daha küçük bir otomobil normal olarak en iyi yakıt verimliliğini sunar ve dizel yakıtı tercih etmek yakıt maliyetlerini düşük tutmanıza yardımcı olabilir, ancak dağlara gidiyorsanız veya kış ortasında seyahat ediyorsanız değişken arazi kullanımı için 4x4 araç kiralama ihtiyacınız olabilir.

 

Birçok ilde özellikle Ankara"da, manuel vitesli araçlar otomatik şanzımanlı araçlardan daha uygun fiyatlı olduğu söylenebilir. Geniş araç filomuzdan aracınızı seçmek için Balgat Araç Kiralama ofisimizde sizleri misafir etmek isteriz. Ayrıca web sitemizde araçlarımızı inceleyebilir, adrese teslim araç kiralama ile size kaliteli ve güvenilir araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

 

Sigorta kapsamınızı inceleyin

İhtiyaç duyduğunuz sigortayı bilmek, bir araba kiralarken en zor olan alanlardan biri olabilir ve sıkça karşılaşabileceğiniz bir dizi seçenek vardır. Dünyanın neresinde olursanız olun, çoğu araç kiralama şirketi en az düzeyde sigorta sağlayacaktır, ancak bunun gerektirdiği şey büyük ölçüde değişecektir, bu yüzden sözleşmeyi imzalamadan önce okumak önemlidir.

 

Dikkat edilmesi gereken noktalar, fazla miktardır (bu, bir kaza durumunda ödeyeceğiniz miktardır) ve sigortanın kapsamıdır. Standart kapsayıcı sigorta normalde sadece büyük kazaları veya zararları kapsamakta, hasar sigortası, hırsızlık sigortası, kişisel yaralanma ve bagaj sigortası ayrı ayrı ücretlendirilecektir.

 

Ekstralar gerçekten ekleyebilir

Modern araba kiralama şirketleri, bebek koltukları, GPS sistemleri, stereolar ve hatta bazen seyahat buzdolapları veya telefonunuz için eller serbest üniteler gibi lüksler de dahil olmak üzere seyahatiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunar. Günde 5-10 TL olan bu ekstralar, bir hafta sürecek bir yolculuktan kısa bir süre sonra toplanabilir, bu yüzden neyin gerekli olduğunu düşünün ve evden neler yapabileceğinizi öğrenin. Çocuğunuzun koltuğunu yanınıza alabilir, stereo için kendi iPod adaptörünüzü alabilir veya kendi haritalarınız için telefon uygulamalarınızı kullanabilirsiniz.

 

Tam bir yakıt deposu tercih edin

Birçok araba kiralama şirketi, aracı tam bir yakıt deposu ya da boş bir yakıt deposu ile aracı teslim eder. Depoyu boş bir şekilde iade edebilir ve yakıt ikmali için ücretlendirebilirsiniz.

Her zaman acil durumlar için hazırlıklı olun

Özellikle zorlu arazi koşullarında aracınızı sürüyorsanız, bir arıza veya acil durum durumuna hazılrıklı olmalısnız. Birçok kiralama hizmeti arıza hizmetleri sunar, ancak araç kullanmadan önce temel bilgilere sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Örneğin yedek lastik değişimi, üçgen reflektörler, ilk yardım çantası ve yedek ampule ihtiyacınız olabilir. Özellikle uzun yolculuklarda, tam şarjlı bir telefonun, battaniyenin ve arabada bol miktarda su ve atıştırmalık bulundurun.

 

 

Aracı teslim aldığınızda her zaman kontrol edin.

Araç kiralamadan önce aracınızı hızlıca kontrol ederek gereksiz anlaşmazlıkları önleyin. Daha sonra bunlardan ücret alınamayacağından emin olmak için mevcut çizik, hasar veya arızaların fotoğraflarını çekin, tüm uyarı lambalarının kapalı olduğunu, kilometre notunu not edin ve benzin deposunun dolu olduğundan emin olun veya seviyesini not edin. Yoldayken, daha sonraki anlaşmazlıklar için yakıt faturalarınızı ve paralı ödeme makbuzlarınızı tutun ve tüm ödemelerin izlenebilir olduğundan emin olmak için bir kredi kartıyla kiralamanızı ödeyin.

 

Ankara"da uzun dönem araç kiralama için Uğrak Filo

Geniş araç filosu ile aylık ve yıllık araç kiralama hizmeti sunan Uğrak Filo, Balgat Öveçler araç kiralama ofisimizde sizlerle ağırlamaktan memnuniyet duyarız.