clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara Araç Kiralamada Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetini Nasıl Sağlıyoruz?

  • Ana Sayfa
  • Ankara Araç Kiralamada Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetini Nasıl Sağlıyoruz?
Ankara Araç Kiralamada Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetini Nasıl Sağlıyoruz?

Ankara Araç Kiralamada Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetini Nasıl Sağlıyoruz?

Ankara araç kiralama işlemini basit yapıyoruz. Kafa karışıklığını ve gizli maliyetleri kaldırıyoruz ve bilmeniz gereken her şeyi size aktarıyoruz. Basit ve net bir tasarıma sahip olan sitemizde bir rezervasyon yaparken ne kadar kolay gerçekleştirdiğinizi deneyimleyebilirsiniz.

 

  • Bir araba seçerken açıkça gösterilen güvenlik teminatı
  • Gördüğünüz fiyat, ödeyeceğiniz fiyattır - hem sitede hem de kiralama ofisimizde
  • Rezervasyon sırasında destek ekibinden tam kapsamlı yardım

 

Aracınızın kiralama sürecini basit, kolay ve nihayetinde daha az stresli hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Gördüğünüz fiyat, hem çevrimiçi hem de kiralama ofisimizde ödeyeceğiniz ücrettir.

Son dakikada ek ücret veya gizli maliyetle karşılaşmak istemeyeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden biz bunu yapmıyoruz. Bizimle bir araba rezervasyonu yaptığınızda, gördüğünüz ücretler tek masraftır. Bir araba kiralama sağlayıcısı ekstra sigorta talep ederse, istemediğiniz sürece ihtiyacınız olmadığından emin olabilirsiniz. Herhangi bir şüphe durumunda, bizi arayın.

 

Rezervasyonunuz boyunca kolay erişilebilir destek ekibi

Rezervasyon yaparken süper yardımcı müşteri hizmetleri ekibimiz her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Müşteri hizmetleri ekibimizden biriyle doğrudan konuşmak için rezervasyon yaparken sayfanın sağ üst kısmındaki “telefon numarasından” direkt arayabilirsiniz. Cep telefonunuzda bu küçük düğme direkt olarak bizi aramanızı sağlayacaktır.

 

Müşteri hizmetleri ekibimizden 7/24 destek

Nerede olursanız olun ya da saat kaç olursa olsun, müşteri destek ekibimiz sadece bir telefon uzağınızdadır. İster acil bir sorununuz olsun ister büyük bir sorun olsun, ekibimiz hemen konuya müdahale edecektir.

 

Sigorta basitleştirildi

Hangi sigortaya ihtiyacınız varsa size onu tavsiye ederiz. Abartılmış, size ekstra maliyet getirecek sigortaları seçenek sunmayız. Size sadece ihtiyacınız olan sigorta  seçeneğini sunarız.

 

 

 

Güvenebileceğiniz bize ait yorumları araştırabilirsiniz.

Hala bir araba kiralama konusunda emin değilseniz, hala büyük bir risk olduğunu düşünüyorsanız, bizim için yapılan yorumlara göz atın. Müşterilerimizin, Uprak Filo ile Ankara araç kiralama hakkında ne düşündüklerini tam olarak görebilirsiniz.

 

Ve çok daha fazlası…

Ekibimiz sizde; araç kiralama hizmeti için basit, kolay ve herhangi bir sorun yaşamadan sürekli olarak olumlu bir etki bırakmaya çalışmaktadır.