clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara Günlük Araç Kiralama Maliyeti

  • Ana Sayfa
  • Ankara Günlük Araç Kiralama Maliyeti
Ankara Günlük Araç Kiralama Maliyeti

Ankara Günlük Araç Kiralama Maliyeti

Ankara Günlük Araç Kiralama Maliyeti

 

Bir kiralık arabanın ortalama maliyetini düşürmeye çalışmak, bir çift ayakkabı ya da bir sandviç ya da bir konser bileti gibi standart bir ücreti yoktur. Tabii ki birçok faktöre bağlı. Bir kiralık aracın fiyatı, araba kiralama şirketine, lokasyona, taşıt kategorisine ve aracın kendisinin kalitesine bağlıdır.

 

Ankara araç kiralama fiyatlarını etkileyen faktörlere bir göz atacağız ve mümkün olan ankara ucuz araç kiralama nasıl bulunacağına dair ipuçları vereceğiz.

 

Ankara Araç Kiralama Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

 

Genel Maliyet

 

Her zaman araç kiralama hizmetinin genel maliyetine odaklanın, sadece aracın ücretine değil. Bir kiralık araba için en uygun fiyatları karşılaştırmaya çalışırsanız, aynı şirket tarafından bile çok çeşitli fiyatların olduğunu hemen fark edersiniz. Örneğin havaalanında araç kiralama düşük bir araç fiyatı ama genel maliyetine baktığınızda yüksek ücretlerle karşılaşabilirsiniz.

 

Yer

 

Havaalanlarında ek vergi ve ücretler nedeniyle daha yüksek oranlar vardır ve balgat araç kiralama havalimanına kıyasla daha fazla rekabet ve günlük hacimlere sahiptir, bu nedenle arz ve talep güçleri fiyatları düşük tutar.

 

Tek yönlü araç kiralama - bir arabanın iki farklı yerde bırakılması - daha yüksek maliyet anlamına gelir.

 

 

Boyut, Ek Hizmetler ve Sigorta

 

Temel araç kiralamaya ek olarak; uydu, radyo ve araba kiralama sigortası gibi isteğe bağlı eklentiler için ekstra ödeme yapabilirsiniz. GPS veya araba koltuğu tercih ederseniz de ek ücret ödemeniz gerkeecektir.

 

Seçtiğiniz aracın boyutu ve konforu da elbette fiyatı etkileyecektir. Ekonomik hatcback bir araba, sedan veya lüks bir arabadan daha ucuzdur.

 

Araç kiralama sigortası almanız gerekiyor mu? Kişisel sigortanız ve / veya kredi kartınızın ihtiyacınız olan araç kiralama sigortasını sağlayıp sağlayamayacağını bilmek önemlidir. Araç kiralama ofisine gelmeden önce daima kontrol etmelisiniz.

 

Araç kiralama rezervasyonu

 

Aracınızı mümkün olduğunca önceden rezerve etmek her zaman en iyisidir. Genellikle ön ödeme yaparak daha düşük bir fiyat elde edersiniz, ancak başka bir yerde daha iyi fiyat söz konusu olursa, rezervasyonunuzu herhangi bir yaptırımı olmadan iptal edebildiğinizden emin olmak istersiniz.

 

Ankara Araç Kiralama için Uğrak Fİlo

 

Araba kiralama sektörü oranları belirlemek için dinamik fiyatlandırma kullanıyor. Bu, fiyatların günden güne, bazen de saat başı, basit arz ve talebe bağlı olarak dalgalandığı anlamına gelir.

Ankara araç kiralama için en fiyatları Uğrak Filo’dan bulabilirsiniz. 8 yıllık müşteri memnuniyeti ile her zaman tasarruf edebileceğiniz fiyat teklifi için bize danışın ve her seferinde mümkün olan en iyi fiyatları bizden alın.