clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara Oto Kiralama Önerileri

Ankara Oto Kiralama Önerileri

Ankara Oto Kiralama Önerileri

Bir sonraki tatiliniz için araç mı arıyorsunuz? Seyahat ederken esneklik arıyorsanız, o zaman bir oto kiralamak çok iyi bir seçenek ancak her zaman bu kadar kolay olmayabilir.

 

İyi bir anlaşma bulmak ihtiyacınız olan sigorta kapsamının türü, dikkate alınması gereken kilit noktalardan sadece birkaçıdır. İşte size bazı yararlı ipuçları:Bir Araba Seçimi - Önce ilk şeyler! Ne tür bir araç ihtiyaçlarınızı karşılayacak? Çok fazla bagaj ile veya çocuklarla seyahat ediyorsanız, bir SUV sizin için en iyi seçenektir. 2-3 kişi ile seyahat ediyorsanız, küçük bir araba ile gidebilirsiniz. Ama bir araba seçerken boyut sadece bir ölçü değil. Bir manuel vites ile rahat mı yoksa otomatik bir araç kullanmayı tercih edersiniz. Araç kiralama şirketinin GPS sistemi ve araba gibi ekstralar sunup sunmadığını da sorunuz.  

 

Bir araba rezervasyonu yapmadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar - Bir hafta veya daha az bir süre için araba mı kiralayacaksınız? Fikrinizi oluşturmadan önce iyi fırsatları bulmak için çevrimiçi arama yapın. Çok fazla araç kullanacaksanız, o zaman kiralama şirketinin arıza hizmetleri sunup sunmadığını da düşünmelisiniz.  

 

Kiralama hakkında net bir bilgiye sahip olun - Özellikle online rezervasyon yapıyorsanız, rezervasyon yapmadan önce şart ve koşulları okuyun. Ek sürücüler için herhangi bir ek maliyet var mı? İsimlerini sözleşmede listelemek zorunlu mudur? Bazı ülkelerde eyaletler arası seyahat ile ilgili kısıtlamalar vardır, bu yüzden onlar hakkında da net bir bilgiye sahip olmak isteyebilirsiniz. Tek yönlü araç kiralama, eğer bunun için gidiyorsanız, ağır indirimlerden vazgeçebilir. Net bir bilgi elde etmek size ciddi TL kazandıracak.

Gizli Masraflar - ucuz araç kiralama girişini internet üzerinden tüm reklamı görülebilir, ancak gizli maliyetler gerçek maliyeti büyük bir farkla şişirebilir. Sigorta, yakıt faturaları, ek sürücü ücretleri, yerel vergiler dikkate alınması gereken önemli noktalar. Ucuz oto kiralama Uğrakfilo mevcuttur. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı görmek için paketlerimizi inceleyebilir veya bizi arayabilir ve tüm sorularınızı cevaplayacağız.