clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara Oto Kiralama için 6 İpucu

Ankara Oto Kiralama için 6 İpucu

Ankara Oto Kiralama için 6 İpucu

Ankara Oto Kiralama için 6 İpucu

 

Bir oto kiralamak size pahalıya mal olabilir. Öngörülemeyen fiyatlandırma yapısı ve kasıtlı olarak gizlenen maliyetlerden kaçınmak zor görünebilir.

Uğrak Filo Ankara Oto Kiralama ile bu ipuçlarını takip ederek, mümkün olan en iyi fiyatları aldığınızdan ve para tasarrufu yaptığınızdan emin olun.

Bir numaralı ipucu, Uğrak Filo’nun Ankara Oto Kiralama tekliflerini öğrenmektir. Ayrıca, mümkün olduğunca erken rezervasyon yaptırın.

 

Oto kiralama oranlarını belirlemek ve tahmin etmek zor olsa da, kiralama planlarınızda büyük değişiklikler yapmak zorunda kalmadan para kazanmanın birkaç kolay yolu var.


 

  1. Daima oto kiralama firmalarını karşılaştırın

Hemen hemen herkes büyük markaları bilir - Hertz, Avis, Enterprise, vb. - ama daha iyi fiyat teklifi veren yerel marka var.

Tüm ihtiyaçlarınızı kapsayacak şekilde, birkaç farklı oto kiralamayı karşılaştırmak için Uğrak Filo Ankara oto kiralama ofisimizin web sitesi üzerinden rezervasyon yaptırabilir ve uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

  1. Şeffaf bir Oto Kiralama rezervasyonu tercih edin.

Uğrak Filo’nun web sitesinde şeffaf bir şekilde oto kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Böylece kiralama sürecinde karşınıza sürpriz maliyetler çıkmaz

 

  1. Oto kiralama sigortasını yaptırmamak, zaten sigortanız karşılıyor olabilir.

Ev veya hayat sigortası poliçenizin, hizmet aldığınız kiralamaları kapsayabilir. Oto kiralama şirketi sizi ek teminat satın almaya zorlayabilir. Eğer zaten kapsayıcı sigortanız varsa gereksizdir. Oto kiralamadan önce poliçenizi kontrol edin.

 

  1. Eğer mümkünse, oto kiralamayı havaalanı yerine şehir merkezinde yapın.

Bu kesin bir kural olmamakla birlikte genel olarak havaalanlarındaki oto kiralama fiyatları, biraz daha uzakta olan oto kiralama firmalarından daha pahalıdır. Şehir dışından geliyorsanız otelinize daha yakın hatta şehir merkezinde olan firmalardan fiyat araştırması yapın.

Bunları havalimanı oto kiralama acentelerinden aldığınız oranlarla karşılaştırın, ancak bazen fiyat farkı göz ardı edilebilir veya hava alanı daha da ucuz olabilir. Ayrıca otel servisine binebileceğiniz ya da şehre toplu taşıma ya da taksiler için ödeme yapmanız gerektiğini unutmayın.

 

Uğrak Filo havaalanı transfer hizmeti ile size şoförlü araç kiralama hizmeti de sunar. En fiyatlar için ofisimizi arayın.

 

  1. Ekstralardan tasarruf edin, akıllı telefonunuz her şeyi yapar.

GPS navigasyon, Uydu radyo… Oto kiralama acenteleri, aracınızı kiralamak için bu özellikleri sunabilir.

Hepsini ve daha fazlasını yapabilen bir akıllı telefonunuz varsa, fazladan ödeme yapmanız gerekmez.

 

  1. Haftalık fiyatları kontrol edin. Arabaya sadece birkaç günlüğüne ihtiyacınız olsa bile.

Daha uzun süre bir araba kiralamak daha ucuz olabilir.

Aracı gerek duyduğunuzdan daha uzun süre kiralayarak tasarruf edebilirsiniz.