clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara ‘da kiralık araba mı? Bunları Kontrol Ettiğinizden Emin Olun!

  • Ana Sayfa
  • Ankara ‘da kiralık araba mı? Bunları Kontrol Ettiğinizden Emin Olun!
Ankara ‘da kiralık araba mı? Bunları Kontrol Ettiğinizden Emin Olun!

Ankara ‘da kiralık araba mı? Bunları Kontrol Ettiğinizden Emin Olun!

Ankara ‘da ilk kez mi kiralık araba? İşlem düşündüğünüz kadar kolay değil. Sadece belgeleri imzalamaktan ve araba kullanmaktan çok daha fazlası var.

 

Dikkate almanız gereken sayısız konu var. Ayrıca, Ankara’da kiralık bir araç acentesiyle sözleşme yapmadan önce araştırma yapmanız önemlidir.

 

Her bir Ankara kiralık araç firmasının farklı kriterleri vardır ve sözleşmeyi imzalamadan önce bunları bilmeniz gerekir. Ankara Kiralık Araba için önce, bunları aklınızda bulundurun!

 

Aracın Durumu

 

Genellikle insanlar, ister şehir dışından isterse de iş için olsun, Ankara’da araç kiralama acenteleri ile görüşürler. Doğal olarak, böyle durumlarda isteyeceğiniz son şey, kötü bir otomobildir. Sadece hiçbir yerin ortasında sıkışıp kaldığınızı hayal edin!

 

Bu yüzden aracı sürmeden önce aracın durumunu kontrol etmek önemlidir. Ayrıca, kiralama şirketine iade edildiğinde araçla ilgili kusurlar bulursa, hasar masrafını size yansıtabilir.

 

Aracın önceden incelenmesi, siz ve Ankara kiralık araba şirketi, kiralamadan önce araba ile ilgili bir sorun olup olmadığını bildiğinizden, herhangi bir ekstra ücreti önlemeye yardımcı olur.

 

Lastiklerin Durumu

Lastiklerin durumu sürüşün kalitesini belirler. Lastik patlamaları, Türkiye’deki kazaların yaygın nedenlerinden biridir. 2019 yılında, patlamış lastikler nedeniyle birçok kaza meydana geldi. Bu nedenle seyahatinize başlamadan önce onları doğru şekilde incelemenizi öneririz.

 

Lastik sırtlarını kontrol ettiğinizden ve çok sığ veya aşınmamış olduklarından emin olun.

 

Sadece lastiği yakından incelemek de iyi durumda olup olmadığını söylemeyebilir. Aşınmış gözüküyorsa, kiralama şirketinden değiştirilmesini isteyin veya size farklı bir araba vermesini isteyin.

 

 

 

 

Elektronik aksamını inceleyin

Seyahatinize başlamadan önce, aracın elektronik fonksiyonlarını incelemenizi öneririz. Farları, göstergeleri ve camları kontrol edin. Düzgün çalışıyorlar mı? Farlar ve düzgün çalışmayan göstergeler olmadan araç kullanmak sizi zorlayabilir!

 

Daha da önemlisi, kilitlerin doğru çalıştığından emin olmanız gerekir. Bu, sizi araba hırsızlığı riskine sokabileceği ve kendi başına büyük bir sorun haline gelebileceği için önemlidir.

 

 

 

Ankara; Çankaya, Öveçler, Balgat, Dikmen  bölgelerinde güvenilir araç kiralama hizmeti sunan bir firma mı arıyorsunuz ? Bizimle temasa geçin. Adrese teslim kiralık araç hizmeti sunuyoruz.

 

Daha fazla bilgi için 0530 925 05 01 numaralı telefondan bize ulaşın veya teklifler için web sitemizi ziyaret edin !