clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara'da Araç Kiralamadan Önce ve Sonra Ne Yapmalı

  • Ana Sayfa
  • Ankara'da Araç Kiralamadan Önce ve Sonra Ne Yapmalı
Ankara'da Araç Kiralamadan Önce ve Sonra Ne Yapmalı

Ankara'da Araç Kiralamadan Önce ve Sonra Ne Yapmalı

Türkiye’nin başkentine seyahatiniz için heyecanlı mısınız? Ankara genellikle ülkenin geri kalanına açılan kapı olarak kabul edilir. Merkezi İş Bölgesi'nin bulunduğu yer, aynı zamanda Cumhuriyet’in kurucu meclisi, Anıtkabir’e de ev sahipliği yapıyor.

 

Şehir merkezinden kısa bir sürüş mesafesinde sizi 15 Temmuz Kızılay Meydanı, Tunalı Hilmi Caddesi gibi diğer favori yerleri göreceksiniz. Şehri ve yakındaki bölgeleri gezmek için en iyi çözüm kendi kiralık aracınızla yapılır. Ancak Ankara Havaalanı ‘ndan ucuz bir araç kiralama bulmak mümkün mü?

 

Zor olabilir, ama imkansız değil. Ankara ‘da olduğunuz için, çok çeşitli kiralık araçlar bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ailenizle veya yalnız seyahat ediyor olsanız da, özel ihtiyaçlarınıza uygun bir araba var.

 

Stresten uzak bir araç kiralama deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için işte size bazı ipuçları:


Araç Kiralamadan Önce

  • Evet demeden önce şartları iyi okuyun. Uzun bir sözleşmeyi okumak eğlenceli değildir, ancak bunun bir hayat kurtarıcı olduğunu düşünün. Bir araba kiralama şirketi ile neye kaydolduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Muhtemelen, hızlı bir şekilde her şeyi kavrayamazsınız. Bununla birlikte, şartları okuyarak, araç size aitken sorumluluklarınızı ve sınırlamalarınızı daha iyi anlayacaksınız. Araç rezervasyonu yaptırmadan önce soru sorabilir ve net bir şey yoksa müşteri hizmetleri temsilcisiyle iletişim kurabilirsiniz. Böylece pahalı hatalar yapmaktan kaçınacaksınız ve ayrıca oto kiralama acentesiyle ne zaman ücret ödemeniz gerektiğini de bileceksiniz.

 

  • Aracı genel anlamda kontrol ederken asla acele etmeyin. Şirket size aracın hasarları ve onarım tarihçelerinin ayrıntılı bir listesini vermiş olsa bile, razı olmayın. Ezik ve düzensizliklere dikkat ederek, kendi incelemenizi yürütün. Olabildiğince çok fotoğraf çekin. Videolar da, özellikle zaman damgaları yardımcı olacaktır. Bu, kullanmadan önce aracın gerçek durumunun bir kanıtı olacaktır.

 

  • Bir kaza olursa ne yapacağınızı bilin. Kazalar, karşılaşmak isteyeceğin son şey, ama her durumda ne yapılacağını bilmek her zaman iyidir. Müşteri desteği veya yol yardım numarası isteyin. Kazayı karşı taraftan bir araçla yaptıysanız politikalar veya kurallar hakkında bilgilenin.

 

 araç kiralama rezervasyonu

 

 

Araç Kiralama Sonrası

Aracı, Araç kiralama şirketinin Ankara-Öveçler ‘deki ofisinde yakıt doluyken teslim aldıysanız bırakma yerine giderken yeniden doldurduğunuzdan emin olun. Aracı iade ederken en az kullanımı sağlamak için en yakın benzin istasyonuna gidin.

Zamanında orada olun. Arabayı ne zaman iade etmeniz gerektiğini açıklığa kavuşturun. Geç kaldıysanız bir günlük ücret ödersiniz. Aracınızı adresinizde teslim edecekseniz durumu vakitlice araç kiralama şirketinin personeline iletmeniz faydalı olacaktır.

Aracı incelemek için firma temsilcisi isteyin. Ve kontrolü yaparken orada olduğunuzdan emin olun. Herhangi bir sorunu görmeleri durumunda derhal bilmek isteyeceksiniz. Eğer herhangi bir problem yoksa, aracın iyi durumda iade edildiğine dair bildirim isteyin. Herhangi bir şikayet veya endişeniz olursa, derhal tüketici işleri ofisine başvurun.

Ankara Öveçler ‘den zaten ucuz bir araç kiralama hizmeti aldıysanız, seyahatiniz boyunca ek maliyetlerden kaçınmak istersiniz. Daima güvenli adımlar atın, ihtiyacınız olan tüm bilgileri alın. En önemlisi, sürüşün tadını Uğrak Ankara Araç Kiralama ile çıkarın!

oto kiralama