clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara’da Günlük Araç Kiralama

Ankara’da Günlük Araç Kiralama

Ankara’da Günlük Araç Kiralama

Son model bir araba ile iş için ya da arkadaşlarınızı alarak özel bir plan yapmak ister misiniz? İşte Ankara’da en ucuz fiyatlarla araç kiralama hakkında bilmeniz gerekenler.

 

Ankara Araç Kiralama Asgari Yaş

 

İki seçenek var - arabayı kendiniz kiralamak (24 yaş üzeri) veya arabayı kiralayıp şoförlük yapması için bir arkadaşınız veya aile üyenizin olması.

 

Geçerli bir ehliyetiniz olsa bile, asgari yaşın altındaysanız muhtemelen kendiniz bir araba kiralayamayacaksınız. Araba kiralama için minimum yaş gereksinimlerini kontrol etmeleri gerekir.

Genel olarak kiralık araç şirketleri, araç kiralama için bir sözleşme imzalamalarını engelleyen asgari yaş koşullarına sahiptir.

 

Bu yaş gereksinimlerinin bir istisnası bulunmamakta. Uğrak Filo’da araç kiralamak isterseniz asgari yaşın üzerinde olmanız gerekmektedir.

 

Genç Bir Sürücü Ankara’da Günlük Araba Kiralama için Neye İhtiyaç Duyar?

 

Bir araba kiralamak için, kiralık araba şirketinin tüm sürücü niteliklerini karşılamanız gerekir. Bu; geçerli bir ehliyet, sürücü adına kredi kartı ve provizyon için kart limitinin yeterli olmasını içerir. Banka kartı olan sürücüler için ödeme yapmak mümkün olabilir.

 

Ankara’da araç kiralama maliyeti ne kadar?

Diyelim ki bir araba kiralayabiliyorsunuz ya da eski bir arkadaşınız ya da akrabanız olan birini şoförünüz olmasını istiyorsunuz.

 

Lüks bir araç kiralama için genç bir sürücü olarak kiralanması kolay ve ucuz değildir. Günlük araç kiralama ücretine eklenen genç sürücü ücretine ek olarak, birçok kiralama şirketi gençlerin en pahalı ve lüks arabaları kiralamasını kısıtlamaktadır.

 

Birinci sınıf bir lüks otomobilin bedelini ödemeye istekli olsanız bile, kiralama şirketleri 25 yaşın altındaki sürücüleri araç kiralamaları konusunda kısıtlama eğilimindedir.

 

Ankara‘da en uygun fiyatlarla araç kiralama şirketi

 

Uğrak Filo Ankara araç kiralama ‘da ücretsiz adrese teslim hizmetini başlatan öncü firmadır. En uygun fiyatlarla araç kiralama hizmetini alabileceğiniz gibi, araçlarımız en fazla 2 yaşındadır. Son derece bakımlı ve temiz olan araçlarımızla konforunuzdan asla ödün vermezsiniz. 7/24 yol yardımı desteği, profesyonel ekibiyle yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan Uğrak Filo, Ankara’da araba kiralama hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Araç kiralama araştırması yaparken firmamızdan muhakkak teklif isteyiniz.