clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara'da araç kiralama

Ankara'da araç kiralama

Ankara'da araç kiralama

Türkiye"nin kalbinde yer alan başkent Ankara, hareketli bir kafe kültürüne ve birçok etkin noktaya ev sahipliği yapan gerçekten uluslararası bir şehirdir. Almanya’dan düzenli olarak sefer yapan çok sayıda ucuz Ankara uçuşu ile bu modern ve sofistike şehir, şehir tatillerini sevenler için harika bir alternatif merkezdir. Yurtdışında olan çoğu kişi İstanbul"u Türkiye’nin başkenti olarak bilmektedir. Başkentin geçmişi, Tunç Çağı"na kadar uzanır ve o zamandan beri her dönemden önemli kültürel cazibe merkezleri ve anıtlara sahiptir.

 

Ankara"da araç kiralama

Ankara’daki toplu taşıma sistemi çok iyi olmasına rağmen Ankara araç kiralama ile ziyaretlerinizi, şehrin çevresindeki bölgeleri keşfetmek için en uygun yollardan biridir. Birçok insan, Ankara Havalimanı"ndan araç kiralamayı tercih ediyor ve çok sayıda ucuz Ankara otelinden birine geçişi son derece basit hale getiriyor. Ucuz Ankara otellerinin neredeyse tümü şehir merkezinde yer almaktadır. Olumsuz yönü, havalimanından merkeze olan mesafenin oldukça fazla olması, bu nedenle Ankara"ya ucuz uçuşlardan ücretsiz transferler sunan bir otel seçmeniz ya da Uğrakfilo’dan transfer hizmeti almanız, Ankara tatilinizi çok daha kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

Ankara ne zaman ziyaret edilir

Ankara, Anadolu ovasında yer almaktadır. Temmuz ve Ağustos ayları düzenli olarak 30 ° C"ye yakın sıcaklıklara sahiptir, bu da şehirde gezerken veya alışveriş yaparken yapışkan sıcak rahatsız edici olabilir. Karasal bir iklime sahip olan Ankara, kışın sıfırın altındaki sıcaklıkları görebilir, bu mevsimde Ankara’ya seyahat kışlık kıyafetlerle yapılması tavsiye edilir.

 

Ankara"da gezilecek yerler

Ucuz Ankara araç kiralama hizmetinizi düzenledikten sonra, şehirde gezilebilecek çok sayıda turistik yer var. Roma Tiyatrosu"nun arkeolojik kalıntılarından Devlet Sanat ve Kültür Müzesi"ne kadar, Ankara"da çok sayıda müze ve yerel simge yapı bulunmaktadır. Şehrin sınırlarının dışına çıkın ve kuzeye, güzel ormanlara ve şifalı kaplıcalara sahip olan Kızılcahamam"ı, batıda ise Türkiye"nin antik kentlerinin en önemli şehirlerinden biri olan ve çok sayıda eski medeniyete ev sahipliği yapan Gordion"u bulacaksınız. M.Ö. 3000.

Ankara Araç Kiralama Genel Tavsiye

Araba kiraladığınızda, araba kiralama şirketiniz ile bir sözleşme yapıyorsunuz. Genel sorumluluklarınızı bilmeniz ve ek ücretler alınmadığından emin olmak için satın almadan önce şart ve koşulları her zaman kontrol edin.

Dikkat etmeniz gereken birkaç şey:

 

  • Hemen hemen tüm araba kiralama şirketleri 25 yaşın altındaki sürücüler için araç kiralama hizmeti vermemektedir.
  • Ankara"da kiralık araç için hangi sigorta seviyesinin bulunduğunu kontrol edin. Özellikle ek sigortaların ne kadar olduğunu (herhangi bir kaza durumunda ödemeniz gereken miktar) kontrol edin, ek sigorta almak isteyebilirsiniz.
  • Yine aracınızı teslim almadan önce yakıt politikasının ne olduğunu kontrol edin. Tam depo olarak iade etmeyi kabul ederseniz, teslim etmeden önce yakıt deposunu doldurmayı unutmayın!
  • Maksimum günlük yol km’si olup olmadığını öğrenin. Özellikle Ankara"da çok fazla araba kullanmayı planlıyorsanız!
  • Arabayı almak için bir depozito yatırmanız (veya ön onaylama) yapmanız gerekecektir. Çoğu araç kiralama şirketi bunun için sadece kredi kartlarını kabul edecektir.

 

  • Olası ücretler konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz isterseniz (ve bunlardan kaçınmak için neler yapabileceğinizi öğrenmek için) , ofisimizi arayabilir ya da Ankara araç kiralama konusunda rehberimizi okuyabilirsiniz.