clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Ankara’da gurbetçiler için araç kiralama

  • Ana Sayfa
  • Ankara’da gurbetçiler için araç kiralama
Ankara’da gurbetçiler için araç kiralama

Ankara’da gurbetçiler için araç kiralama

Ankara’da gurbetçiler için araç kiralama.

Yaz tatili dönemi şimdiden tüm hızıyla devam ediyor. Bu süre zarfında birçok turist Türkiye’yi ziyaret ediyor ve bu da hava yollarının yoğunlaşacağı anlamına geliyor. Ziyaretleriniz ve seyahatleriniz için Ankara’da kiralık araç hizmeti kullanmak isteyeceksiniz.

 

Yakında akraba ziyaretleri ya da tatil için Ankara"ya geliyorsunuz ve bir araba kiralama hizmetine mi ihtiyacınız var? Uğrakfilo araç kiralama ile istediğiniz yere doğrudan ulaşabilirsiniz. Uğrakfilo, Ankara araç kiralama, Ankara oto kiralama, Ankara rent a car hizmetleriyle hızlı ve güvenli bir şekilde hedefinize ulaşacağını garanti eder. Geniş araç filomuza buradan ulaşıp, hızlı ve kolay bir şekilde online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

 


Kiralık Arabayı Teslim Etmek. Bagajınızı Unutmayın

 

Sık sık tatilcilerin ve iş seyahatinde olanların seyahatlerinin sonunda kiralık arabalarını teslim ettiklerinde bagajlarını yanlışlıkla unuttukları ortaya çıkmaktadır. Bazen bunu mümkün olan en kötü anda fark ederler: uçağa binerken ya da eve gittiklerinde. Bu yüzden, kiralık arabanızı teslim etmeden önce hiçbir şey bırakmadığınızdan emin olmak için mutlaka kontrol edin!

 

Aslında, her modern aracın kullanışlı küçük eşya bölmesiyle donatıldığından dolayı, kiralanan araçlarda eşyaların unutulması hiç de şaşırtıcı değildir: kapıların altında, koltukların altında, gösterge panosunda ve orta konsolda, Güneş siperliği, bagajda, vb. Bir yolculukta vazgeçilmez olan tüm bu şeyler son derece kullanışlı: güneş gözlüğü, cep telefonları, iPad"ler, cüzdanlar, pasaportlar, uçak biletleri, kredi kartları, otopark parası, kameralar, kameralar, navigasyon ekipmanları, oyun bilgisayarları, iPod"lar, vb.

 

Bunun da ötesinde, yolculuğun sonunda muhtemelen yorgunsunuz çünkü erken kalkmak zorunda kaldınız, uçuşunuzu yakalamak için acele ediyorsunuz, bir gece önce o akraba ziyaretinde biraz uzun kaldınız, iş seyahatinizi koşarak geçirdiniz. Bir randevudan diğerine, ya da eve gitmeyi reddeden sevgili küçük çocuklar dikkatinizi dağıtır. Kısacası: kıymetli eşyalarınızı görmezden gelmek için fazlasıyla dikkat dağıtıcı.

Kiralık arabalarda en çok unutulanlar

Aşağıda kiralanan araçlarda en çok unutulan eşyaların listesi ve genelde bulundukları yerler yer almaktadır:

 

Şemsiye (bagajda ve bagaj rafında)

Kameralar (ön koltukların altında)

IPad"ler gibi araçlar (ön koltukların arkasındaki cepte)

GPS (torpido gözünde)

Güneş gözlüğü (kapı ceplerinde ve orta konsolda)

Dizüstü bilgisayarlar (yolcu koltuğunun altında ve bagajda)

 

Hiçbir şeyi unutmanıza gerek yok

Eşyalarınızı kiralık arabada bırakmaktan kolayca kaçabilirsiniz. Nasıl mı? Arabayı dikkatli bir şekilde kontrol etmek için zaman ayırın - havaalanında değil, otelde – rahat anlarınızda.Bunları valizinize veya el bagajınıza koyun. Böylece kiralık arabaya teslim ettiğinizde, sadece birkaç parça bagajınızı hesaba katmanız gerekir.