clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Bazı Araç Kiralama Şirketleri Neden Her Şey Dahil Fiyatlar Sunamamaktadır?

  • Ana Sayfa
  • Bazı Araç Kiralama Şirketleri Neden Her Şey Dahil Fiyatlar Sunamamaktadır?
Bazı Araç Kiralama Şirketleri Neden Her Şey Dahil Fiyatlar Sunamamaktadır?

Bazı Araç Kiralama Şirketleri Neden Her Şey Dahil Fiyatlar Sunamamaktadır?

Gördüğün her şeye inanma

Fiyat karşılaştırması tatil planlama sürecinin önemli bir parçasıdır. İster iki otel arasında kalmış, ister en uygun Ankara araç kiralama fiyatını bulmaya çalışın, alternatifli alışverişinizde seçeneklerinizi değerlendirmenin ve mantıklı bir karar vermenin en kolay yoludur.

 

Ya da en azından öyle olmalıdır.

 

Özellikle online araç kiralama oranlarının karşılaştırılması konusunda dikkatli olmanız gerekir. Görünüş aldatıcı olabilir ve fiyatlar genellikle sorunlu olabilir. Gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, durum biraz farklıdır.

 

Bazı Araç Kiralama Şirketleri Gizli Maliyetleri Bilmenizi İstemiyor Olabilir

 

İnanılmaz bir günlük Ankara oto kiralama fiyatıyla reklamını yapan bir kiralık araba şirketi tarafından etkilendiniz mi? Tamam; yanlız değilsiniz! Bazı araç kiralama şirketleri, işlerini geliştirmek için günlük araç kiralama fiyatlarını yükseltmekle ünlüdür. Sadece küçük bir problem var: bu fiyatlara nadiren her şey dahil. Bazı araç kiralama şirketleri, mümkün olan en düşük fiyatı sunmaya ve teşvik etmeye odaklandıkları için her şey dahil fiyatlandırmayı yansıtmazlar. Eski bir “sağ gösterip sol vurma” tekniğidir ve Ankara kiralık araba gezginlerine her yıl yüzbinlerce liraya mal olan bir yöntemdir.

 

Ankara araç kiralama, gizli ücretlerle sizin için hayal kırıklığı olabilir

noname

 

Görünen fiyat, Ankara'daki kiralık araç fiyatlarına bakarken her zaman aynı değildir. Bazı araç kiralama acenteleri, oranlarını “her şey dahil” olarak ilan etmelerine rağmen, her zaman gerçek değildir. Tekliflerine vergileri dahil etmelerine rağmen birçok araç kiralama şirketi, teklif edilen fiyatı mümkün olduğunca düşük tutmak için araç ücretleri, kilometre ödenekleri ve sigorta kapsamı gibi diğer ücretleri ilk etapta yansıtmayacaktır.

 

Dolayısıyla, Ankara kiralık aracınızı online olarak yapmak için rezervasyonunuza rağmen, sonuçta ödemeniz gereken ücretin bir kısmına bakıyorsunuz. Kiralama ofisinize gittiğinizde her konudan öncesinde emin olun.

 

 

Kiralama Ofisinde Ekstra Maliyetlerle Şok Olmayın

 

Araba kiralama endüstrisi, satışları artırıyor: ekstra indirimler ekleyerek müşterileri orijinal kiralama rezervasyonlarını yükseltmeye teşvik etme hareketi.

Aşağıdaki durumu göz önünde bulundurun:

 

Ankara’ya bir gezi planlama sürecindesiniz. Dar bir bütçeniz var, bu yüzden makul fiyatlı bir Çankaya kiralık araba bulmaya kararlısınız. “Her şey dahil” fiyatlar olarak kabul ettiğiniz şeyleri toplayarak çok sayıda web sitesinde arama yaparsınız. Biraz araştırma yaptıktan sonra, aracınızı kredi kartınızı kullanarak ayırır ve sırtınızı geriye yaslarsınız.

 

Kiralama ofisine gittiğinizde, anahtarınızı alıp gitmeyi umuyorsunuz. Uzun bir uçuştan sonra yoruldunuz ve bir an önce kiralama işini bitirmek istiyorsunuz. Temsilci rezervasyonunuzla ilgilenirken, araç kiralamanıza dahil olan hiçbir sigorta teminatınız olmadığını belirtir. Bu sizi tehlikeye atar - kapsama olmadan bir aracı sürmek istemezseniz, ya kaza geçirirseniz? İki kere düşünmeden ek teminatı kiralamanıza eklemeyi kabul edersiniz. Bu, kiralama acentesi kiralık arabanıza ekstralar eklemek için çeşitli ekstralar önerdiğinden, beş veya on dakika boyunca devam eder; son faturanızı aldığınızda, bitkinsiniz. Dahası, son masrafınız beklediğiniz orijinal fiyat teklifinin iki katı!

 

Şimdi, bu kiralama senaryosunu Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama ile düşünün:

ankara kiralık araba

 

Ankara'da oto kiralama fiyatını en uygun haliyle sunarken, Uğrak Filo web sitesine girersiniz, her şey dahil fiyat garantimizi görürsünüz. Fiyatlarımızı rakiplerimizle karşılaştırırken oranlarımızın biraz daha yüksek olduğunu fark etmişsinizdir. Daha yakından incelendiğinde, bunun fiyat tekliflerimizin sınırsız kilometre, temel ve çarpışma sigortası, vergiler ve araç ücretlerini ön plana çıkarması nedeniyle olduğunu fark ediyorsunuz. Bu kullanışlı özellikten memnun kaldığınızda, online rezervasyon sistemimizi kullanarak kira rezervasyonunuzu yaparsınız.

 

Kiralama ofisinize vardığınızda, bir satış engelinden ziyade bir gülümsemeyle karşılaşacaksınız. Ekstra artış yok, çünkü size satacak hiçbir şey kalmadı; kiralama sözleşmeniz zaten tüm gereklilikleri içeriyor. Şehir merkezindeyseniz ücretsiz adrese teslim araç kiralama hizmetimiz son derece memnun kalacaksınız.

 

Hangi senaryoyu tercih edersiniz?

 

Bir sonraki Ankara kiralık aracınızı rezerve ederken keyfini çıkarın. Dürüst ve net fiyatlandırma politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün Uğrak Filo ile iletişime geçin!