clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Bu Bahar Ankara ve Çankaya’da En Uygun Araç Kiralama Fiyatları

  • Ana Sayfa
  • Bu Bahar Ankara ve Çankaya’da En Uygun Araç Kiralama Fiyatları
Bu Bahar Ankara ve Çankaya’da En Uygun Araç Kiralama Fiyatları

Bu Bahar Ankara ve Çankaya’da En Uygun Araç Kiralama Fiyatları

Bu Bahar Ankara ve Çankaya’da En Uygun Araç Kiralama Fiyatları

 

Her baharda, büyük araç kiralama şirketlerinin en yoğun dönem olan ve yaklaşan yaz sezonundan önce oto kiralamada büyük indirim fırsatları sunar. Uğrak Filo Ucuz Ankara araç kiralama rehberinde açıkladığımız gibi, Nisan veya Mayıs ayları; Ankara veya Çankaya’da oto kiralama anlaşması yapmak için harika bir zaman olabilir.

 

Filolarındaki araçları Ankara ve Çankaya’dan çıkarmak için, Ankara araç kiralama şirketlerinden bazıları bahar indirimi olarak özel fiyatlar sunar. Bunlar Çankaya ve Ankara araç kiralama indirimi olarak bilinir.

 

Ama bu tür indirimler gerçekten anlaşmanıza yansıyor mu? Bilmenin tek yolu bir araç kiralamak. Uğrak Filo’dan bir teklif isteyin; %20 oranında bahar indirimi fırsatını kaçırmayın. Uğrak Filo’dan en uygun fiyatlarla başlayan Ankara araç kiralama!

 

Ankara ‘da Araç Kiralama

 

Bir araba kiralamanız gerekiyor, ama hangi kiralık araba size en uygun? Gerçekten, araba kiralamak için neye ihtiyaç duyduğunuza ve ne kadar harcamak istediğinize bağlı. Kiralamak istediğiniz araca karar vermenin daha kolay olması için göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar vardır.

 

Arabaya ne için ihtiyacınız var?

Hangi kiralık aracın sizin için en iyisi olduğuna karar vermek için, kendinize şu soruları sormak işinize yarayabilir: Neden bir araba kiralıyorum? Araba ile ne gibi aktiviteler yapmayı planlıyorum? Ve kaç kişiyle? Bu soruların cevaplarına göre, belirli araba türlerini zaten listeden çıkarabilirsiniz.

 

Örneğin: şehir dışında çalışıyorsunuz ve ailenizle birlikte tatile Ankara’ya geliyorsunuz. Çocuk koltuğu ve geniş bagajı bulunan geniş bir arabaya ihtiyacınız olacak.

Ankara için araç kiraladığınızda, yol alacağınız kilometre sınırı etkiliyor. Bazı araç kiralama acentelerinde, kiralama ücretine ek olarak ekstra kilometre için ücretlendirilirsiniz. Genellikle kısa süreli araç kiralamalarında daha az kilometre yapabileceksiniz. Daha fazla kilometre sürülmesi gerektiğinde, bir ek ücret eklenecektir. Burada gizli kiralık araç maliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Araba sınıfını seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Benzinli mi yoksa dizel mi tercih edeceğinizi seçmelisiniz.

 

Benzin ve dizel arasındaki seçim, otomobilin kira fiyatını büyük ölçüde etkilemeyecektir ancak otomatik şanzımanlı araçlar manuel vites arabalarından daha pahalıdır.

 

Uğrak Filo’da hangi sınıf araçlar mevcuttur?

Uğrak Filo’da çok çeşitli otomobiller arasından seçim yapabilirsiniz. Küçükten büyüğe, manuel vitesten otomatik şanzımana, hepsine sahibiz. Ve unutmayın, bizden her zaman en uygun fiyatla araç kiralayabileceksiniz!