clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

COVID-19 Salgını Sırasında Araç İhtiyacınıza Alternatif Çözüm

  • Ana Sayfa
  • COVID-19 Salgını Sırasında Araç İhtiyacınıza Alternatif Çözüm
COVID-19 Salgını Sırasında Araç İhtiyacınıza Alternatif Çözüm

COVID-19 Salgını Sırasında Araç İhtiyacınıza Alternatif Çözüm

Şehir dışına çıkmak için bir araca mı ihtiyacınız var? Ya da salgın sürecinde işinize gitmek için toplu taşımayı kullanmaktan çekiniyor musunuz? Size  harika bir çözüm sunuyoruz.

Dezenfekte edilmiş %100 temizlikteki araçlarımızdan ihtiyaqacınza uygun olanını en uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. 


Aracınız eskimesin

Sahip olduğunuz aracı kullandıkça değeri düşer. Günün heranında haftanın yedi günü aracınızı kullanmanız değerini düşürür. Uğrak Filo, Ankara araç kiralama ile sadece ihtiyacınız olduğunda araba kullanmak için ödeme yaparsınız.

Bakım ve kasko ücretlerini ödemek zorunda değilsiniz

Araç sahipliği, tüm servis, bakım, lastik değiştirme, vergi, sigorta, MTV ve temizlik için ödeme yapmak anlamına gelir. Tüm bu maliyetler, günlük 30 TL "den başlayan temel araç kiralama teklifinize dahildir.

En son model arabaları kullanın

O yeni arabaya sahip olma hissini yenemezsiniz ama her yıl yeni bir araba almaya pek fazla insanın maddi gücü yetmez. Türkiye yollarındaki ortalama araba yaşı 10 yaşın üstündedir.

Ortalama bir kiralık araç sekiz aylıktan daha azdır.

 

Araç seçeneklerinizi arttırın

İhtiyaçlarınıza göre aracınızın boyutu iç hacmi değişiklik göstermektedir. Hafta sonlarında daha uzun aile gezileri için şehir etrafında gezinmek için ideal bir araba yeterli olabilir. Peki ya bir mobilya mağazasına gitmek için daha büyük bir araca ihtiyacınız varsa? Bunun için iki araca sahip olmanın maliyetini karşılayabilecek misiniz? Uğrak filo Ankara Araç Kiralama geniş araç filosu ile uygun fiyatlarla tüm ihtiyacınızı karşılayacak Ankara araç kiralama hizmeti sunmaktadır.    

 

Temiz hava için

Birçok araç sahibi karayolu taşımacılığı ile ilgili CO2 emisyonları hakkında bir şeyler yapmak istemektedir. Yolculuklarının çoğunu değiştirmek için toplu taşıma araçlarını kullanmak, bisiklete binmek veya kullanmak için istekli olsalar da, bazı geziler için bir otomobilin gerekli olduğunu anlarlar – özellikle bu aile tatili veya bayram ziyaretleri için geçerlidir.

Birçok araba kiralama şirketi, benzinli-elektrikli hibrit de dahil olmak üzere düşük emisyonlu araçlar sunar Toyota Prius ve Golf BlueMotion. Bazı kiralama şirketleri, araç kiralama ile ilişkili emisyonları dengelemenize izin verecektir.

 

Rahatlık için Ankara Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti, bir havalimanına indiğinizde ya da kiralık araç ofisinden adrese teslim araç kiralama hizmetinden yararlandığınızda sizin açınızdan olumlu bir durumdur. Kısa sürede veya kısa bir süre için bir arabaya veya minibüse ihtiyacınız varsa ne olur?

Ankara Araç Kiralama daha kısa yolculuklar için harikadır ve şehirlerde iyi çalışırlar, çünkü insanların birkaç dakika içinde araçlarını ayırt etmelerini ve adrese teslim almalarını sağlar.

 

Çünkü tren her zaman faydalı olmuyor

Demiryolu taşımacılığı ucuz, hızlı ve stressiz olabilir, ancak çoğu zaman bir son dakika rezervasyonunuz bittiğinde size bir yük olabilir.

Bir yolculuğa aile veya arkadaşlarınız ile çıktığınızda daha büyük bir araba kiralamak, özellikle yoğun zamanlarda, trenden daha ucuz olabilir.

 

Nihai test sürüşü için

Bir araba yapabileceğiniz en pahalı satın alımlardan biridir ve yanlış karar vermek hem masraflı hem de rahatsız edici olabilir. Pek çok karar, bir showroom"a, bir kaç inceleme makalesine veya on dakikalık bir test sürüşüne yapılan tek bir yolculuğa dayanmaktadır.

En iyi araç olup olmadığını merak ediyorsanız, neden önce her iki araba türünü kiralamıyorsunuz ve bir hafta sonu ya da bir gecede bunları denemiyorsunuz? Araştırmalar, kiralama deneyiminin, tüketicilerin kendi araçlarını satın alırken yaptıkları seçimler üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğunu göstermiştir.

 

Daha fazla bilgi

Neden Ankara Araç  Kiralama ile ilgili adım adım  Rehber'e bir göz atmıyorsunuz ?