clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Evcil Hayvan Dostu Ankara Araç Kiralama Acenteleri

  • Ana Sayfa
  • Evcil Hayvan Dostu Ankara Araç Kiralama Acenteleri
Evcil Hayvan Dostu Ankara Araç Kiralama Acenteleri

Evcil Hayvan Dostu Ankara Araç Kiralama Acenteleri

Her şeyden önce, evcil hayvanınızın seyahat etmeye hazır olduğundan emin olmalısınız. Seyahat etmek her zaman harika bir fikir olmuştur. Evcil hayvanınızla seyahat etmeyi planlıyorsanız, kuşkusuz unutulmaz olacaktır.

 

Yurtdışına evcil hayvanınızla tatile gidiyorsanız, şunları yapmanız gerekir:

 

Evcil hayvanınızın kimlik kartı

Evcil hayvanınızın aşı sertifikası

Evcil hayvanınızın veteriner tarafından verilen Avrupa pasaportu

Avrupa Birliği dışında tatil yaparsanız, aşağıda belirtilen noktalara ek olarak uluslararası sağlık sertifikasına da ihtiyacınız olacaktır.

 

Genel olarak, araba kiralama şirketleri web sitesinde evcil hayvan politikaları belirtilmez. Bu yüzden politikalarını aramak ve kontrol etmek daha iyidir.

 

Uğrakfilo evcil hayvan dostu araç kiralama politikaları hakkında kısa bir bilgi:

 

Evcil hayvanların ek ücret ödemeden araçlara binmelerine izin verilir. Evcil hayvan seyahat politikaları bölgeye göre değişebilir, bu nedenle seyahatinizden önce arama yapmak ve politikaları onaylamak daha iyidir. Araç teslim edilirken temiz olmalı, evcil hayvan tüyleri ve döküntülerden arındırılmalıdır.

 

Ankara araç kiralama şirketi Uğrakfilo evcil hayvan dostudur. Ancak, bazı kısıtlamalar var. Kiraladığınız aracın evcil hayvan tüylerinden arındırılmamış olması durumunda, 200 TL ek temizlik ücreti talep ettiğimizi lütfen unutmayın. Bunu önlemek için bir köpek araba kılıfı getirebilirsiniz. Elde edemiyorsanız, bir duş perdesi de iyi bir çözümdür. Naylon kumaşı sayesinde, gevşek kürkler otomobilin koltuklarından ziyade perdeye çekilecek. Bir mandalla koltuklara takmak gerekebilir.

 

Koltuk koruyucusundan başka, dikkatli olmanız gereken bazı önemli noktalar da vardır. Aracın bir sonraki kullanıcı için taze kokusunu aldığından emin olun ve aracın boyasına herhangi bir zarar vermemesi için köpeğiniz arabanın içine girip çıkarken dikkatli olun.

 

Evcil hayvanınızla seyahat etmek için bazı tavsiyeler:

Her şeyden önce, evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını, özellikle düzenli olarak içme ihtiyacını daima hatırlamanız gerekir. Örneğin özel bir su kabı getirmeyi unutmayın.

Seçeneklerden biri güvenliğinizi optimize etmektir. Bazen bir köpek emniyet kemeriyle bile takabileceğiniz bir taşıma çantası seçebilirsiniz.

Güvenlik için ön koltuklar ve arka koltuklar arasında bir engel de ekleyebilirsiniz.