clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Kışın Kiralık Aracınız İçin 5 Zorunlu Şey

  • Ana Sayfa
  • Kışın Kiralık Aracınız İçin 5 Zorunlu Şey
Kışın Kiralık Aracınız İçin 5 Zorunlu Şey

Kışın Kiralık Aracınız İçin 5 Zorunlu Şey

Kışın yeni yerler keşfetmek için seyahat etmek, birkaç gün sürebilir. Çünkü bu büyük ve muhteşem ülkede görülecek yerler, yapılacak şeyler, mükemmel yemekler ve denenecek aktiviteler… İşin diğer bir boyutu olarak kışın işe gidilmesi biraz maceracı olsa da, bir kiralık araç ile işleri kolay hale getireceksiniz.

Eğer kışın araç kiralayacaksanız ve Ankara'da en iyi araç kiralama hizmetini nereden alacağınızı bilmiyorsanız, web'deki seçenekleri her zaman araştırabilirsiniz. Her türlü ihtiyaca cevap verecek uzun bir araç kiralama şirketi listesi bulunmaktadır. Araç kiralama hizmeti almış arkadaşlarınızdan tavsiye istemek de bir seçenek olabilir. Bütçenize uygun kiralama yaptığınızdan ve nihai olarak Ankara ‘dan yolculuğa çıkışınız için ihtiyacınız olanı yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun.

Yaklaşan yolculuğunuzda mükemmel bir yol deneyim için yanınıza almanız gereken bu beş faydalı şeyi not edin:

 

Mobil Wi-Fi cihazı

wifi

Mobil Wi-Fi cihazı sizin için yanınızda bulundurmanız gerekenlerden… Bununla beraber haritalar / yol tarifleri, sürüş kuralları, restoran önerileri, rezervasyonlar vb. önemli bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz milyonlarca web sitesine erişebilirsiniz. Cep Wi-Fi o kadar kullanışlı ki, çantanıza atıp canınız ne zaman isterse bağlantı yapabilirsiniz.

 

GPS Sistemi

gps

Elbette herhangi bir akıllı telefona kurulabilen GPS uygulamaları var. Ancak yeni bir kasaba veya bölgede dolaşıyorsanız ve özellikle çok uzun bir yolculuktaysanız uygulama sürekli açık kalacağı için telefonunuzun şarjı çabuk tükenecektir. Mobil wifi kullandığınızda şarjınızdan tasarruf etmiş olursunuz.

 

Çocuk oto koltukları

çocuk koltuğu

Kiraladığınız araçta çocuklarınızla seyahat ediyorsanız, onlar için araba koltukları bulundurmayı düşünebilirsiniz. Otomobilin emniyet kemeri beklenmedik bir kaza veya trafik kazası meydana geldiğinde güvenliği garanti etmez ancak seyahatiniz sırasında bebek koltuğu sizin için değerli olan çocuklarınız için ek güvenlik ve en iyi koruma sağlar.

 

Kar zinciri

Kar zincirleri, özellikle kış mevsiminde seyahat ederken ve karla kaplı yolların seyahat planınızın bir parçası olduğu durumlarda çok önemlidir. Kar zincirleri temelde buzlu yollarda ve karlı yamaçlarda ekstra yol tutuşu sağlamak için aracınızın lastiklerine tutturulmuş bir dizi çıkarılabilir metal zincirdir. Bir göz atın ve kesinlikle bu tür hava koşullarına meydan okuyan sorunsuz bir yolculuğa çıkacaksınız.

Kayak ve snowboard taşıyıcı ve port bagajı

Kiralık aracınızla Bir sonraki dağ maceranızı bu mükemmel kombinasyonla planlayın. Bir kayak ve snowboard taşıyıcısı, gereken eşyalarınızı yüklemek ve boşaltmak için güvenli bir yer sağlayacaktır.

Gideceğiniz araç kiralama şirketini seçerken tüm bunları göz önünde bulundurun. Ankara ‘da Araç kiralama için ihtiyacınız olan her şeyi Uğrak Filo’da bulabilirsiniz.

Ücretsiz adrese teslim araç kiralama seçenekleri için hemen bizi arayın!