clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Kiralık Arabayı Teslim Etmek İçin 5 İpucu

  • Ana Sayfa
  • Kiralık Arabayı Teslim Etmek İçin 5 İpucu
Kiralık Arabayı Teslim Etmek İçin 5 İpucu

Kiralık Arabayı Teslim Etmek İçin 5 İpucu

  1. Kiralık araç sözleşmesini kontrol edin

Kiralık arabanızı iade etmek için araçtan ayrılmadan önce, kira sözleşmesini tekrar okumak akıllıca olacaktır. Anlaşma, arabanızı nereye ve ne zaman iade edeceğinize dair ayrıntıları içermelidir. Benzin deposunu doldurmak ve beklenmedik bir trafik için biraz zaman ayırın. Kira sözleşmesi bir sözleşmedir ve sözleşmeyi yerine getirememesi ek ücrete neden olabilir.

 

  1. Kiralık arabayı zamanında iade edin

Tamam, bu konu açıktır, ancak kiralık arabayı zamanında iade etmek gerçekten önemlidir. Araç kiralama şirketleri eşzamanlı olarak yüzlerce rezervasyon işlemlerini gerçekleştiriyor ve müşterilere planlanan zamanda geri dönmeleri için güveniyor. Bu, filolarının en verimli şekilde kullanılmasını ve tüm müşterilere adil bir şekilde hizmet verilmesini sağlar.

  1. En yakın veya en uygun benzin istasyonunu bulun

Büyük olasılıkla, kiralık araç kiralama konumunuzu çevreleyen bölgeye aşina olmayacaksınız. Arabanızı aldığınızda, teslim yerinizin yakınındaki bir benzin istasyonunu bulmak için biraz zaman ayırmanızı öneririz, böylece dönüşte depoyu doldurabilirsiniz. Bir otomobilin tam dolu bir depo ile iade edilmemesi, teslim ettiğiniz Ankara araç kiralama firmasında benzinin litre fiyatı daha pahalıdır. Nerede dolduracağınızı bilmek, dönüş yolculuğunuzu daha az stresli ve daha az pahalı hale getirecektir.

  1. Arabayı bir kez daha kontrol edin

Araçtan ayrılmadan önce arabanızı bir kez daha kontrol etmek için yeterli zaman bırakın. Telefon şarj cihazları ve anahtarlar gibi küçük eşyalar da dahil olmak üzere kişisel eşyalarınızı kontrol etmek isteyeceksiniz, ancak aynı zamanda tüm araca daha geniş bir bakış atmak iyi bir fikir. İç ve dış hasarları kontrol edin ve sorunlu bölgelere dikkat edin. Aracınızı saatler sonra bırakıyorsanız, herhangi bir hasarı veya eksikliğini kaydetmek için fotoğraf çekmenizi öneririz. Otomobili geri döndüğünüzde ve nereye bıraktığınızı kaydetmek için de iyi bir yoldur.

 

  1. Kiralama şirketi ile iletişim kurun

Bırakma işleminden sonra hâlâ huzursuzsanız, en iyisi her zaman Ankara araç kiralama şirketiyle iletişim kurmaktır. Çoğu Ankara araç kiralama şirketinin aramak için acil telefon numarası var. Daha önce de belirtildiği gibi, herhangi bir noktada emin değilseniz kira sözleşmenizi okuduğunuzdan ve sürecinizi belgelediğinizden emin olun.

 

Rahat olmanızı istiyoruz. Uğrakfilo Ankara Araç Kiralama ile kiralık aracınızı rahat ve sorunsuz bir şekilde deneyimlemeniz için çalışırız. Şimdi bir kiralık araba rezervasyonu yapmaya hazırsanız , ihtiyacınız olan arabayı bulmak için ücretsiz rezervasyon aracımızı kullanın:

http://www.ugrakfilo.com/araclar