clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Rusya Dünya Kupası 2018 Seyahat Rehberi : Bir araç kiralamak için neye ihtiyacınız var?

  • Ana Sayfa
  • Rusya Dünya Kupası 2018 Seyahat Rehberi : Bir araç kiralamak için neye ihtiyacınız var?
Rusya Dünya Kupası 2018 Seyahat Rehberi : Bir araç kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Rusya Dünya Kupası 2018 Seyahat Rehberi : Bir araç kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Bir araba kiralamak için neye ihtiyacınız var?

Bir araba kiralamak için pasaport, ehliyet ve banka kartıyla depozito yatırmanız gerekmektedir. Kesinlikle, standart yaş şartına göre 20-22 olmanız gerekiyor.

 

Rusya"ya arabayla gidebilirsiniz, bununla birlikte çok fazla hazırlık yapılması gerektiği konusunda sizi uyarmamız gerekir. Araç kiralama firmalarından bir araba kiralamak mümkün. Ancak sürüş standartları ve yol yüzeyleri zayıftır; BM rakamları Rus yollarındaki ölüm oranının İngiltere’den altı ya da yedi kat daha yüksek olduğunu gösteriyor.

 

Rusya"da sürüş özellikleri ve trafik kuralları

Rusya"da trafik kuralları ve yol işaretleri Avrupa"ya benziyor. Lütfen, park edilmez tabelalarının altına park etmeyin: şehirlerde araç taşıyıcılar sürekli çalışır ve arabanızı almak için 90 euro ödersiniz.

 

Şehirlerde izin verilen hız sınırı 60 km / s"dir. Genellikle 80 km / s üzerindeki hızlar için ceza tahsil edilir. Kasaba yollarında izin verilen hız sınırı 90 km / saattir, buna göre ceza 110 km / s ve üzeri olarak ücretlendirilir.

Dikkatli ol! Her şehirde ve her yolda yol trafik suçu fotoğraf sabitleme cihazları vardır: cezalar araba sahibine otomatik olarak ücretlendirilir ve bir araba ile döndüğünüzde, para cezası ve ekstra ceza ücreti ödemek zorundasınız.

 

Bazı şehirlerde şehir merkezinde park etmek yasaktır. Moskova’da Üçüncü Taşıma Ring sokaklarda park edemezsiniz. Arabayı şehir merkezinde bırakmak istiyorsanız, çok pahalı olmayan ücretli otoparklar sizin içi mantıklı olabilir.

 

Futbol stadyumları yakınında park yeri

 

Birçok şehirde futbol şampiyonaları trafiği ve stadyum yakınındaki park yerleri sınırlı olacaktır. Stadyum kontrol noktalarında, polis ekiplerinde ve park alanını sınırlandıran kısıtlayıcı işaretler göreceksiniz. Her neyse, arabanızı bırakabileceğiniz yakınlarda ücretli otoparklar olmalı.

 

Diğer bir sorun da maçlar sırasında stadyumun etrafında trafik sıkışıklığı ve yol sıkışıklığı olacağı için otelinizden arabasız ayrılmayı tavsiye ediyoruz.

 

Yollarda size iyi şanslar!