clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Seyahate Çıkarken Aracınızda Bulunması Gereken 7 Şey

  • Ana Sayfa
  • Seyahate Çıkarken Aracınızda Bulunması Gereken 7 Şey
Seyahate Çıkarken Aracınızda Bulunması Gereken 7 Şey

Seyahate Çıkarken Aracınızda Bulunması Gereken 7 Şey

  • Araç İçi Telefon Tutacağı
Araç İçi Telefon Tutacağı


Ankara araç kiralama firmaları araç kiraladığınızda size ek hizmet olarak navigasyon seçeneği sunar. Eğer ekstra bir ücret ödemek istemiyorsanız yanınızda getireceğiniz araç içi telefon tutacağı iyi bir seçenek olacaktır. Yolculuğunuz için bir telefon yuvası satın alın, böylece akıllı telefonunuzdaki Google Maps gibi harita uygulamalarını kullanabilirsiniz. Abco Tech Air Vent Mount, bir kiralama veya çok araba ailesi için mükemmeldir. Kullanmak için süper güvenli çünkü görüş alanı dışına yerleştirebilir, böylece müziği değiştirebilir, ahizesiz görüşmeler yapabilir veya navigasyon uygulamalarını kullanabilirsiniz.

  • Araç cam güneşliği

Araç cam güneşliği

Güneş parlaması, aşırı ısınma ve güneş yanığı, karayollarında sıkça karşılaşılan sorunlardır. Güneşten korunmanın sürekli olarak tekrarlanması bir seçenektir, ancak can sıkıcı olanıdır ve battaniyenin altında saklanmak veya güneşi engellemek için bir şey tutmak sinir bozucudur.

  • Lastik Tamir Edici Sprey

Lastik Tamir Edici Sprey

Öngörülemeyen küçük lastik hasarları, macera dolu bir yolculuğa çıkmayı engelleyebilir. Lastik spreyi  kalıcı bir çözüm olmasa da, sizi en yakın tamirhaneye ulaştırabilecek mükemmel bir çözümdür. Bir çivi veya sivri kaya üzerinde sürmekten kaynaklanan küçük delikler ve yavaş sızıntılar için sprey kullanılabilir.

 

  • Taşınabilir marş motoru

Taşınabilir marş motoru

Her sürücünün yoldaki en büyük korkusu, ölü bir motordur ve tekrar gitmek için gerekli donanıma sahip olmayan bir motor.. Taşınabilir bir batarya, hiçbir yerde sizi yarı yolda bırakmaz.

 

 

 

 

  • Taşınabilir Kahve Makinesi
Taşınabilir Kahve Makinesi

Yolculuğunuzun keyifli geçmesi için mükemmel bir araç

 

 

  • Araç kiti

 araç kiti

Tek yapmanız gereken onu bir telefon şarj portuna takmak ve aracınızı sürmek. Hemen hemen her akıllı telefon ile uyumlu ve hatta işgal ettiği telefon şarj portunu değiştirmek için bir USB portu ile geliyor.

 

 

 

 

 

  • Kapalı tutmak için çöp torbası
çöp torbası

Yolculuk sırasında, özellikle de bir süre durmadığınız zamanlarda, paketleyiciler ve plastik parçalar her zaman koltukların arasında ya da yer paspaslarının altında birikebiliyor. Çünkü temizlemek için kolay bir yer yok. "Yol gezileri için kaliteli çöp kutusu." Ve bu arada çöp torbası da almayın. Çantaları değiştirmeniz gereken tek şey süpermarkette aldığınız plastik poşetler.