clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Türkiye'nin Başkentini Keşfetmek İçin Ankara Havalimanı'ndan Bir Araç Kiralayın

  • Ana Sayfa
  • Türkiye'nin Başkentini Keşfetmek İçin Ankara Havalimanı'ndan Bir Araç Kiralayın
Türkiye'nin Başkentini Keşfetmek İçin Ankara Havalimanı'ndan Bir Araç Kiralayın

Türkiye'nin Başkentini Keşfetmek İçin Ankara Havalimanı'ndan Bir Araç Kiralayın

5 milyonu aşkın kişiye ev sahipliği yapan Ankara, kozmopolit konumlar, kültürel lezzetler ve büyüleyici tarihlerle doludur.

Ülkenin gösteri sanat merkezinde, Devlet Opera ve Balesi, Senfoni Orkestrası veya tiyatro programlarının keyfini çıkarmak için bilet rezervasyonu yapabilirsiniz. Şehrin muhteşem manzarasını sunan ve Mustafa Kemal Atatürk’ün kabri Anitkabir"e gidin. Bir dizi arkeolojik müzeye ve tarihi binaya gitmek için Ankara araç kiralama için Uğrakfilo.

 

Ankara"yı keşfetmek için birkaç gün geçtikten sonra, Türkiye"deki diğer sıcak noktalara doğru yol alın. Karadeniz"e doğru kuzeydoğuya , Akdeniz"in güneyine Antalya"ya veya her turistin gözüyle bakalım: İstanbul’a .

 

Ankara Havalimanı Kiralama ile Ankara araç kiralama rezervasyonu

Birkaç kolay adımda hatta ve hatta 2 adımda Uğrakfilo ile uygun fiyatlı bir araba kiralayın. Seyahat tarihlerinizi  arama motorumuza girip "ara" seçeneğini tıklayın. Ardından tatiliniz için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bulmak için aramanızı tercih filtreleriyle daraltın.

 

Rezervasyon yapmaya hazır mısınız? Güvenli sitemizdeki ayrıntıları kesinleştirin ve anında onay alın. Rezervasyon yapmak tamamıyla ücretisizdir endişelenmeyin ve ihtiyacınız olduğunda 24 saat müşteri hizmetlerimize ulaşın.

 

Ankara Esenboğa Uluslararası Havalimanı (ESB)

Esenboğa Uluslararası Havalimanı"nda, her yıl 11 milyondan fazla yolcu uçuş yapmaktadır. Dükkanlardan birinden hatıra ya da hediyelik eşya dükkanları mevcuttur. Gelen ve giden yolcu salonlarının her iki terminalinde yemek mekanları bulunur. WiFi mevcuttur ancak kullanmak ücrete tabi olabilir.

 

Havaalanı çıkış kapısında Uğrakfilo personeli sizi karşılıyor olacaktır. Hemen kiralık aracınızı teslim alın.

 

 

 

 

 

Ankara"da sürüş rehberi

Ankara"da sürüş ipuçları, yol tarifi ve otopark için personelimizden yardım kullanın.

 

 

Havaalanından Ankara şehir merkezine sürüş

  • Saracalar Mahallesi konumunda Özal Bulvarı/D180 hedefine gidin
  • Özal Bulvarı üzerinde ilerleyin. Ankara konumunda A.Adnan Saygun Cd hedefine gitmek için Erbakan Blv ve Şht. Ömer Halisdemir Blv rotasını izleyin.

 

Ankara araç kiralama için sürüş ipuçları

 

GPS"li bir cihaza sahip olduğunuzdan emin olun veya yolunuzu bulmak için Ankara kiralık arabanızla birlikte bir tane kiralayın. Güvenli sürüş için şu ipuçlarını izleyin:

 

  • Yolun sağ tarafında sürün ve daima emniyet kemerinizi takın.

 

  • Şehirde yavaşlayın, yayalar sıklıkla kaldırımın dışına çıkarlar.

 

  • Hızlı Geçiş Sistemi için personelimize danışın.

 

Havalimanı ve Ankara şehir merkezinde otopark seçenekleri

Ankara"daki otoparkları bulmak için “Otopark” işaretlerini arayın. Sokakta park yerleri sınırlıdır; Para cezalarından kaçınmak için işaretlere uyduğunuzdan emin olun. Çoğu otel, önceden ücretsiz otopark sunmaktadır.