clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Tatil İçin Kiralık Araba Araç İpuçları

 • Ana Sayfa
 • Tatil İçin Kiralık Araba Araç İpuçları
Tatil İçin Kiralık Araba Araç İpuçları

Tatil İçin Kiralık Araba Araç İpuçları

Araç Kiralamak için en iyi zaman

İlk olarak, bir kiralık aracın gerekli olup olmadığına karar vermeniz gerekir. Bir tren ya da otobüs yolculuğu planlıyorsanız indiğinizde sizi yolun geri kalanına götürecek bir araç kiralamak istersiniz. Bu özellikle ailenizle seyahat ediyorsanız önemlidir.

 

Diğer seçenek aileniz sizi görmek için uçuyorsa ve havaalanından araç kiralamak için yeterli bütçeleri yoksa ve sizden onları havaalanından almanız beklenirse, büyük bir kiralık araç ihtiyacınız olacak.

Tatil İçin Seyahat Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En iyi tatil için araba kiralama fırsatları ararken üç ana faktör göz önüne alınmalıdır.

 

Bagaj Boyutu

Tatile giderken ya da dönerken fazla yükünüz olacağı anlamına gelir. Her şeyi taşıyabilecek bir araç bulmanız gerekecektir.

 

Katılımcı Sayısı

Kaç kişinin yolculuk etmesi gerekiyor? Zaten sahip olduğunuz aracı kullanabilirsiniz ancak yeterli koltuk yoksa araç kiralamanız gerekebilir.

 

Yakıt-Kilometre

Tatil sırasında bir evden diğerine seyahat ediyorsanız, seyahat ettiğiniz mesafe oldukça artabilir. Bütçenize bağlı olarak, yakıt sarfiyatı bir öncelik olabilir.

 

Tatil için Araç Kiralamada Tasarruf Etmenin 10 Yolu

Son olarak, tasarruf için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz. Kış tatili, Ramazan veya Kurban Bayramı gibi tatillerde kiralama yapmak fiyatları artırabilir, bu nedenle kalabalığın önüne geçmek ve maliyetleri düşük tutmak için bu 10 ipucuyu kullanmak istersiniz:

 1. Herkese Uygun Bir Araç Seçin
jip kiralama

En azından grubunuzdaki herkese uyacak bir araç kiralamalısınız. Toplu taşımaya ödeyeceğiniz rakamları hesap ederek daha büyük bir araç kiralamayı düşünün, böylece bir yerden bir yere giderken aile üyeleri yanınızda gelebilir.

 1. En İyi Yakıt Performansına Sahip Bir Araç Seçin

En iyi yakıt performansı sunan kiralık araç sınıflarından seçiminizi yapın. Tipik olarak bu araçlar en iyi bütçe dostu taban fiyatı sunar.

 1. Önceden Bir Araç Seçin

Tasarruf etmek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın.

 1. Bütçe dostu bir kiralık araç seçin
ucuz araç kiralama

Daha düşük maliyetli bir kiralık araç seçin.

 

 1. Tam Kapsamlı Sigortanızı Kullanın

Sigortadan tasarruf etmek için önce kendinizinkini kontrol edin. Tam kapsamlı bir sigorta, bir kiralık araç sürerken sizi korumak için kullanılabilir, bu da ekstra ödeme yapmanız gerekmediği anlamına gelir.

 1. Sadece Bir Sürücü Kullanın

Kiralamanıza sürücü eklemek genellikle daha pahalıya mal olur. Tüm seyahat için sadece bir sürücü ile paradan tasarruf edin.

 1. Güvenli Sürün

Dikkatsiz, sarhoş veya dikkati dağılmış halde araba kullanmayın. Sürüş sırasında ne kadar güvenli olursanız, kaza yapma şansınız o kadar az olur. Bu şekilde depozitonuzu tamamen geri alacaksınız.

 1. Kredi Kartınızı Kullanın

Kiralık araç için kredi kartınızı kullanın. Böylece sonrasında taksit imkanı bulabileceksiniz.

 1. Hafifçe Paketleyin

Bir tatil için aileyi ziyaret ettiğinizde araç kiralamak akıllıca bir seçimdir. Bu, camiye, alışveriş merkezine, diğer aile üyelerine potansiyel olarak daha fazla yer vermek anlamına gelir.

 1. Araç Kiralama Fırsatlarını ugrakfilo.com’da arayın

Ücretsiz adrese teslim araç kiralama fırsatları için kiralama ofisini arayın ya da rezervasyon yaparak kiralama ekibinin sizi aramasını sağlayın.