clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama ile rezervasyon yapmanın nedenleri

  • Ana Sayfa
  • Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama ile rezervasyon yapmanın nedenleri
Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama ile rezervasyon yapmanın nedenleri

Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama ile rezervasyon yapmanın nedenleri

Uğrak Filo Ankara Araç Kiralama, Ankara’da bir araç kiralamak için yeni bir yaklaşım sunuyor. Kiralık araç rezervasyonu hiç bu kadar kolay ve sorunsuz olmamıştı! Online rezervasyonda kredi kartı ücreti talep etmiyoruz ya da sizi gereksiz jargonlarla karşı karşıya getirmiyoruz. Samimi ve dürüst bir şekilde yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 

 

Müşteri memnuniyeti temel hedeflerimizden biridir ve Türkiye"nin farklı noktalarında çalıştığımız araç kiralama sağlayıcılarının değerimizi paylaşmasını sağlamak için çok çalışıyoruz. Eğer bizimle konuşmanız gerekiyorsa, Ankara merkezli ofisimiz haftanın 7 günü açıktır ve 7/24 acil telefon hizmeti de vardır.

 

Ankara havaalanı

Türkiye"nin tüm önemli havalimanlarından, şehir merkezi konumlarından ve popüler tatil merkezlerinden araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Aracınızı kendiniz teslim almayı veya aracınızın otelinize teslim edilmesini isterseniz, adrese teslim araç kiralama gibi seçim yapabileceğiniz bir çok seçeneğimiz var.

 

Türkiye’nin başkenti olan güzel Ankara’yı gezmek ya da iş seyahatleriniz için Ankara Havalimanı"na uçun. Sizi aracınız ile karşılıyor olacağız!

Türkiye"yi keşfetme

Kiraladığınız arabaya atlayın ve "Pamuk Kalesi" olarak bilinen Pammukale"yi ziyaret ederek Türkiye"nin eşsiz doğal güzelliğini keşfedin. Bu muhteşem manzara, taşlaşmış şelaleler ve teraslı havzalardan ve Avrupa"nın en çarpıcı manzaralarından birinden oluşuyor.

 

Türkiye"nin antik yerlerinden bir şey biliyorsanız, muhtemelen Efes ismini tanıyacaksınız. Buradaki harabeler, en etkileyici kütüphane ve amfitiyatro ile son derece iyi durumda.

 

Muhteşem kıyılardan ve muhteşem kumsallardan bir kaç saat geçirerek, birçok sahil beldesinden birinde bir ya da iki günlük rahatlama geçirin. Ölüdeniz, muhteşem plajı ile özellikle popüler bir seçimdir. Alternatif olarak, İzmir ile Bodrum"un tam ortasında bulunan Dilek Yarımadası Milli Parkı"na doğru ilerleyin.

 

İstanbul kesinlikle görülmesi ve yapması gereken şeylerle doludur ve kısa bir ziyarette şehrin çevresinde dolaşmak için harika bir araçtır. Dünyanın en büyük kapalı pazarı olan Kapalıçarşı"ya kadar alışveriş yapın! Daha sonra Ayasofya, Sultan Ahmed Camii (Sultanahmet Camii) ve Yerebatan Sarnıcı"nın manzaralarını seyredin.