clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Uğrak Filo Ankara Araç kiralama, Balgat Araç Kiralama Ofisimize Bekleriz

  • Ana Sayfa
  • Uğrak Filo Ankara Araç kiralama, Balgat Araç Kiralama Ofisimize Bekleriz
Uğrak Filo Ankara Araç kiralama, Balgat Araç Kiralama Ofisimize Bekleriz

Uğrak Filo Ankara Araç kiralama, Balgat Araç Kiralama Ofisimize Bekleriz

Araç kiralama hakkında bilmeniz gerekenler

 

Bir sonraki tatiliniz için araba kiralamak mı istiyorsunuz? Rezervasyon yapmadan önce, aşağıdaki genel sorularımıza bir göz atın:

 

Ankara’da ucuz araç kiralama

Kiralık araçta tasarruf yapmanın en iyi yolu şudur:

 

  • Farklı oranlarda çok karşılaştırın!
  • Otomobili bir havalimanından almayın, çünkü bu kiralama yerleri daha yüksek fiyatlara sahiptir. Havaalanı dışı bırakma noktası da büyük tasarruflar yapmanıza yardımcı olacaktır.
  • Neye ihtiyacınız olduğunu öğrenin (ne kadar yakıt ve kilometre kullanacağınızı ve aracın gerekli büyüklüğünü).
  • İhtiyacınız olanı bildiğiniz anda, önceden rezervasyon yaparak tasarruf edin.

 

Banka kartlarını kabul eden araba şirketleri var mı?

Evet, bazı şirketler banka kartlarını kabul ederler, ancak genellikle ek kimlik ve sigorta kanıtı talep ederler. Kredi kontrolü de yapmaları gerekebilir. Nakit, ön ödemeli kartlar ve hediye kartları hiçbir rezervasyon türü için kabul edilmez.

 

Kiralık araba sigortasına ihtiyacım var mı?

Evet. Arabayı sürmek için sigortalı olmanız gerekecek. Öncelikle, araba sigortanızın veya kredi kartınızın kiralanmasını kapsayıp kapsamadığını kontrol etmelisiniz. Bir sigortaya zaten sahipseniz mutlaka kapsamını öğrenin. Bu araç kiralamada tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Tüm araç kiralama şirketleri depozito mu gerektiriyor?

Araç kiralama şirketine ve aracın büyüklüğüne bağlı olarak toplamlar çok değişebilir. Para yatırmak için kredi kartınızda yeterli para olduğundan emin olun.

 

 

 

 

Bir araba kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Genellikle 25 ile 65 yaş arasında olmanız gerekir. Bu, şirkete bağlı olarak değişebilir; Bu yaş aralığınızın dışındaysanız hala bir araç kiralayabilirsiniz, ancak ek bir ücret ödemeye veya ek sigorta satın almaya hazır olun.

 

 

Neden ugrakfilo.com ile rezervasyon yapmalıyım?

Tabii her bir araç şirketinin fiyatlarına internetten en uygun fiyatı almak için kontrol edebilirsiniz. Ama bizi seçmeniz için nedenlerimiz çok! Neden Uğrak Filo’dan rezervasyon yapmayı düşünmelisiniz:

 

  1. Mükemmel fiyatları kolayca karşılaştırın

Aileniz ile birlikte bir seyahat ya da iş seyahatiniz için ulaşım ihtiyacınız varsa ya da bir araç sahibi değilseniz ve sadece şehir dışına çıkmak istiyorsanız yardımcı olabiliriz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile güvenilir profesyonel bir ekibe sahip Uğrak Filo, kiralık araçlarda düşük fiyatlar sunuyor. Web sitemizden kolayca geniş araç filomuzu inceleyebilir, çok uygun fiyatlarla kolayca rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

  1. Akıllı müşteriler için büyük tasarruf

ugrakfilo.com ile bir sonraki aracınızı rezerve ettiğinizde, planlarınız dahilinde tasarruf etmenizi sağlayan esnekliğe sahipsiniz. Kiralama için en ucuz fiyatlardan yararlanın ya da kredi kartı gerekmeden önceden rezervasyon yapın. Sadece ödeme sırasında ödeme yapın. Fiyatlar düştüğünde haberdar olmak ister misiniz? Bir fiyat düşüş uyarısı belirleyin ve fiyatlar bulunduğunuz yer için düşük olduğunda bir e-posta alın. Daha fazla fırsat elde etmek için bültenimize de üye olabilirsiniz.

 

  1. Ankara’da en iyi kiralık arabalar

İster bir ekonomik, SUV veya lüks araç ile yolculuk ediyor olun, ihtiyaçlarınız için mükemmel bir araba bulmaktan geri kalmanıza gerek yok. Rezervasyon veya kredi kartı ücreti olmadan, büyük fırsatlar elde edersiniz. Ankara’da bir aracınız yoksa , evden işe gitmek için bir tane kiralayın. Akdeniz’de sahile bir aile tatili mi planlıyorsunuz? Karadeniz"in köylerini dört teker üzerinde keşfedin ya da çocuklarınızı tema parklarına götürmek için araç kiralama fırsatlarından yararlanın. Şirketiniz büyük bir konferans için İstanbul’a sizi gönderiyorsa, Ankara"da ucuz araç kiralama hizmeti ile İstanbul’u gezinmek için biraz zaman ayırın uzun bir toplantı gününü bitirdikten sonra. Anadolu"da bir aile ziyareti mi planlıyorsunuz? Türkiye çapında Ankara araç kiralamada Uğrak Filo harika fırsatlar sunuyor!

 

Şimdi, ne bekliyorsunuz? Bugün ugrakflo.com ile size özel bir online rezervasyon yapın! Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, balgat araç kiralama ofisimize gelebilir ya da hemen bizi arayabilirsiniz!