clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Uğrak Filo Ankara Kiralık Araba Fiyatları

  • Ana Sayfa
  • Uğrak Filo Ankara Kiralık Araba Fiyatları
Uğrak Filo Ankara Kiralık Araba Fiyatları

Uğrak Filo Ankara Kiralık Araba Fiyatları

Bir hafta sonu yola çıkacaksınız, kalacak yer ayırtıldı, güzergah planlandı ve hatta ziyaret edebileceğiniz birkaç restoran bile seçtiniz. Peki ya ulaşım? İhtiyacınıza uygun kiralık araç seçeneklerimizle size özel fiyat tekliflerimiz için hemen bize ulaşabilirsiniz.

 

Eve teslim Ankara araç kiralama hizmeti sunan Uğrak Filo, cebinize uygun fiyatlarla geniş araç filosundan istediğiniz aracı seçmenize imkan veriyor.

 

Peki, Uğrak Filo Ankara kiralık araba fırsatları nedir?


Uğrak Filo, eve teslim araç kiralama  hizmeti sunan kiralama ofisidir. (sadece birkaç saat içinde aracınız adresinizde).

 

Aylık Araç Kiralama

 

Daha uzun süre araç kiralamak ister misiniz? Belki de iş için Ankara'da kalıyorsunuz? Uğrak Filo 'da aylık veya yıllık  farketmez, uzun süreli olarak aracınızı kiralayabilirsiniz. Uzun süreli kiralamalar, 60 günden uzun bir kiralama dönemi demektir. Kesin ve şeffaf fiyatlar için 60 günden uzun süre bizden bir araba kiralayabilirsiniz. Daha kısa bir süre için bir araba kiralamak istiyorsanız, elbette bu da mümkündür.

Aylık kiralık araba mı düşünüyor musunuz? Filomuzdaki geniş araç yelpazesine bir göz atın ve araçlarımız sayfasından rezervasyonunuzu yapın. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz. Uğrak Filo, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli manuel ve otomatik şanzıman araçları sunar!

 

Oranlar ve koşullar

7 günden uzun bir süre için bir araba kiraladığınızda, indirimli ve şeffaf oranlarımızdan otomatik olarak yararlanacaksınız. Daha uzun süreli kiralama, günlük 104 TL"den başlayan fiyatlarla mümkündür.

 

Eğer mevcut olanla ilgileniyorsanız ve en sevdiğiniz kiralık araba kiralama koşullarının ne olduğunu tam olarak bilmek istiyorsanız, lütfen rezervasyonunuzu yapın ve size en kısa sürede ulaşalım.