clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Uğrak Filo’nun En Popüler Kiralık Araçları

  • Ana Sayfa
  • Uğrak Filo’nun En Popüler Kiralık Araçları
Uğrak Filo’nun En Popüler Kiralık Araçları

Uğrak Filo’nun En Popüler Kiralık Araçları

Seyahat planlarına, gidilecek güzergaha ve her türlü ihtiyaca uygun geniş araç filomuz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayarak sizlerle büyüyoruz.

Yıllık Ankara Araç Kiralama

 

Uğrakfilo Ankara Araç Kiralama, farklı fiyat aralıklarında çeşitli kiralık araçlara sahiptir . Yıl boyunca en çok B kategorisi kiralanmaktadır. Bu kategori Renault Clio, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Peugeot 208 ve diğer benzer arabalar gibi kiralık araçlardan oluşmaktadır. 

 

B kategorisi neden en çok kiralanan kategori? Her şeyden önce, B kategorisi faydalı ve kompakt boyutuna rağmen, bolca bagaj alanı sunuyor. Bu kiralık arabalar 23-25 € arasında değişmektedir.

 

En popülere yakın bir diğer kategori A kategorisidir. Bu kategori B kategorisinden daha ucuzdur ve 19 €’dan başlamaktadır. Bu kiralık arabalar, kategori B ile aynı faydalara sahiptir ancak daha düşük performansa sahiptir.

 

Tatilciler arasında en çok tercih kiralık araba

 

Tatil sezonu boyunca yazın Temmuz ve Ağustos; sömestrda Şubat ayının ilk günlerine kadar, Uğrakfilo Ankara Araç Kiralama"nın kiralık araçları çoğunlukla tatilciler tarafından kiralanmaktadır. Tatilciler çoğunlukla daha geniş araçları tercih etmektedir. Geniş araç kategorisi arabaları aileler için idealdir ve bagaj için bolca yer sunar.

 

Gurbetçiler ve tatilciler arasındaki fark

Doğal olarak, Almanya’daki gurbetçiler ve tatilciler arasındaki araba kiralama davranışı arasında bir fark var. Gurbetçiler ortalama 15 ila 20 gün kiralar. Diğer taraftan tatilciler 1 ila 8 hafta arasında kiralar.

Bir araba kiralarken ekstralar

 

Kiraladığınız araba ne olursa olsun, Uğrakfilo Ankara Araç Kiralama"da çeşitli ekstralara sahip olursunuz. Her bir araç için en uygun fiyat teklifini alacaksınız. Gizli ücret kesinlikle yok. Ayrıca, tam kapsamlı bir sigortanız var ise araç kiralarken sigorta yaptırmanıza gerek kalmayacak.

 

Ailenizle birlikte tatildeyken, 3 € "luk  bir fiyat ile bir çocuk koltuğu kiralamak mümkündür - (koltuğa bağlı olarak). Birçok ek hizmet için ugrakfilo.com/araclar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.