clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Uğrak Filo’nun Ucuz Tek Yönlü Ankara Araç Kiralama Rehberi

  • Ana Sayfa
  • Uğrak Filo’nun Ucuz Tek Yönlü Ankara Araç Kiralama Rehberi
Uğrak Filo’nun Ucuz Tek Yönlü Ankara Araç Kiralama Rehberi

Uğrak Filo’nun Ucuz Tek Yönlü Ankara Araç Kiralama Rehberi

Uğrak Filo’nun Ucuz Tek Yönlü Ankara Araç Kiralama Rehberi

 

 

Tek yönlü bir araç kiralamaya ihtiyaç duyabilir, bir araç kiralama firmasında bir aracı kiralayıp başka bir yerde iade edeceğiniz zamanlar olabilir. Her ne kadar nadir görülse de, hemen hemen tüm araç kiralama şirketleri artık tek yönlü kiralama hizmeti sunmaktadır. Uğrak Filo Ankara araç kiralama olarak yaklaşık yüzde 13 oranında aracımız tek yön olarak rezerve edildi.

 

Tek Yönlü Araç Kiralama Sayfasına Nasıl Gidilir?

Uğrak Filo web sitesinde tek yönlü araç kiralama teklifi almak, araç kiralama hizmeti kadar kolaydır. Aracınızı havaalanında mı yoksa başka bir adreste mi alacağınızı belirterek teslim alma konumunuzu girerek başlayın. Bir sonraki menüde, bırakma konumunuzu seçmenizi isteyecektir. Açılır menüde aracı bırakmak istediğiniz yeri seçin, ardından tarih ve saati girin.

tek yön ankara araç kiralama

 

 

 

 

Tek Yönlü Araç Kiralamaları Neden Genellikle Daha Pahalıdır?

Tek yön Ankara araç kiralamak genelde gidiş dönüş araç kiralamaktan daha pahalıdır. Ücretiniz farklı bileşenlere bölünür: günlük ücret (zaman ve kilometre), vergiler, ücretler ve tek yön drop ücreti.

 

Drop ücreti bir araba kiralama şirketinden diğerine değişebilir. Uğrak Filo sitesinde bir arama yaptığınızda, drop ücretleri de dahil olmak üzere her zaman en düşük toplam fiyatları görürsünüz. Bazen, herhangi bir drop ücreti ödemeden bir tek yönlü ankara araç kiralama size teklif edebiliriz.

 

Ucuz Ankara Araç Kiralamada Uğrak Filo’dan Fiyat Teklifi İsteyin

 

Drop ücretleri, özellikle uzun mesafeli kiralamalarda yüksek oranda değişebilir.

 

Kiralık Araba Şirketleri Tek Yönlü Araç Kiralama Ücretlerini Nasıl Belirliyor?

 

Ankara araba kiralama şirketleri, arz ve talebe göre fiyat belirlemektedir. Tek yönlü kiralamanızı aracınızı teslim edeceğiniz daha az talep edilen bir yerde yapmanız durumunda, drop ücreti yüksek olacaktır. Örneğin, Ankara’dan 4x4 bir aracı alıp Kars’a sürmek istiyorsanız, bu pahalı olacaktır.

 

Günlük Ankara araç kiralama ya da tek yönlü araç kiralamaya ihtiyacınız olup olmadığını belirleyin ve hemen Ankara araç kiralama menümüzden her zaman mümkün olan en iyi fiyatları alın.

 

Tek Yönlü Araç Kiralamada Kısıtlamalar

Tek yönlü kiralamalar üzerindeki kısıtlamalar, yüksek talep gören dönemlerde veya kiracı uluslararası sınırları geçmek isterse ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda, tek yönlü bir kiralama bulmak mümkün olmayabilir.

Ayrıca örneğin, yoğun tatil dönemlerinde, kiralık araç şirketlerinin talebi karşılamak için araçları belirli bir bölgede tutmaları gerekebilir.