clock

0(312)4827575

7/24 Müşteri Destek

Yaz Tatilinde Daha İyi Bir Ankara Araç Kiralama Deneyimi İçin Faydalı İpuçları!

  • Ana Sayfa
  • Yaz Tatilinde Daha İyi Bir Ankara Araç Kiralama Deneyimi İçin Faydalı İpuçları!
Yaz Tatilinde Daha İyi Bir Ankara Araç Kiralama Deneyimi İçin Faydalı İpuçları!

Yaz Tatilinde Daha İyi Bir Ankara Araç Kiralama Deneyimi İçin Faydalı İpuçları!

Genel şartlar ve koşullar sayfamızı dikkatlice inceleyin

 

Kiralama sırasında kötü sürprizlerin olmasını istemiyoruz. Bu yüzden, “Genel Hüküm ve Koşulları” dikkatlice okuyup bilgi alabilirsiniz.

 

Rezervasyon yapmadan önce, varış noktasına karar vermek ve kiralama süresi boyunca hava koşullarından haberdar olmak önemlidir. Özellikle bu mevsim klimalı bir araca ihtiyacınız olacaktır. Örneğin GPS veya bebek koltuğu gibi diğer olanaklar için ya da pick-up tarzı araçlar için müsaitlik durumuna göre önceden bir talepte bulunmayı unutmayın. Ek aksesuarlar özellikle yoğun dönemlerde mevcut olmayabilir.

 

Potansiyel ücretler hakkında bilgi sahibi olun

Aracı aynı yere iade edip etmemeye karar vermek de önemlidir. Teslim aldığınız yerden iadesini gerçekleştirecekseniz tek yönlü ücret uygulanır. Her araba kiralama şirketi farklı kısıtlama ve koşullara sahiptir. Ve bu koşullar her ülkede farklı olabilir. Rezervasyon yapmadan önce tüm şartlar ve koşulları okumanın önemli olmasının nedeni budur.

 

Önce güvenlik! Her araç kiralama şirketi ek sigorta opsiyonlarına sahiptir. Yurtdışına bir kiralık araba ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, otoyol geçişlerinin yanı sıra sınır ötesi vergileri de gözönünde bulundurmak gerekir.

 

Ön ödemeli / banka kartlarının araç kiralama şirketlerinin çoğunluğu tarafından kabul edilmediğini lütfen unutmayın.

 

Her şey bitti ve yolculuğunuza başlamak için hazırsınız. Son olarak aracın durumunu kontrol etmenizi ve mevcut bir hasar varsa sözleşmeden bahsetmenizi tavsiye ederiz.

 

Yaz aylarında araç kiralama yapmak için bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaştık.

 

Keyifli yolculuklar dileriz.